Яке сьогодні свято відзначають за церковним календарем

Новини Чернівців
1 360
0
29. Пн. Мч. Савина.

Святі мученики Савин і Папа


Святий мученик Папа жив у місті Ларанд за правління імператора Максиміана. Його судили і катували за віру в Христа, потім у чоботях із вбитими всередину цвяхами вели для повторного суду до міста Діокесарія. Святий Папа помер у дорозі, будучи прив'язаним до сухого дерева, яке згодом почало давати плоди.
Святий мученик Савин був правителем єгипетського міста Єрмополь. Під час гонінь християн за імператорі Діоклетіана, святий Савин разом з іншими християнами втік у віддалене село. Але його місцеперебування зрадив один невдячний жебрак, якому святий постійно допомагав грошима і годував. Разом з шістьма іншими християнами Савин був схоплений, і після катувань їх усіх втопили у річці Ніл. Це сталося 287 року.


Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Збив людину на смерть і втік: на Буковині розшукали підозрюваного у смертельній ДТП
7 770
«Перець дешевший, а баклажан дорожчі»: у скільки обійдеться цьогоріч заготувати овочі на зиму
3 968
Знову аварія з мотоциклом на Буковині: постраждали 17-річні хлопець та дівчина
3 381
У Чернівцях попрощалися із 29-річним воїном Тарасом Винником - фото
3 312
Знову ДТП на Буковині: авто врізалося у стовп, травмувався підліток
3 059
«Показушна історія» чи реальна боротьба? На Буковині відкрили десятки кримінальних справ на посадовців
3 055
8 вересня: церковне свято сьогодні, що гріх робити на Другу Пречисту
2 770
«Моє життя – пригода, і вона триває»: ветеран із Чернівців написав п’єcу про випадок на війні
2 594
«Місцеві просили забрати їх в Україну»: комроти 82 Буковинської бригади – про Курський наступ
2 325
Буковина завтра попрощається із захисником Миколою Білоусом
2 111


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.