Співали караоке та курили кальян: які ресторани порушували карантин на Буковині - відео

Новини Чернівців / Коронавірус на Буковині / топ новини
8 551
0
Співали караоке та курили кальян: які ресторани порушували карантин на Буковині - відео

Під час "карантинних" рейдів ввечері 12 березня перевірили ресторани у Чернівцях, Заставнівському та Сторожинцькому районі. Під час обстеження яких встановлено недотримання карантинних обмежень.

Про це повідомили в Головному управлінні Держпродспоживслужби у Чернівецькій області.



У Чернівцях перевірили 5 ресторанів.

Встановлено недотримання карантинних обмежень у закладі "Solo" (прийом відвідувачів під ключ) та у "Паб34" (надано рекомендацію).







Крім того, у вечірній час у м.Чернівці було обстежено такі заклади, як "Прайм, "Бартка" та "Версаль" - не працювали.

У вечірній час в Заставнівському районі обстежено 3 заклади громадського харчування.

В ресторані "Плесо" с.Ширівці Заставнівського району – встановлено недотримання карантинних обмежень (складено протокол).



В Сторожинецькому районі обстежено 8 закладів громадського харчування, у 3 закладах, що працювали - встановлені порушення та складено 3 протоколи.

Робота триває.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У Чернівцях студенти-пенсіонери відгуляли випускний
11 698
На Буковині п’яний водій на смерть збив 18-річного хлопця і втік з місця ДТП
10 083
У мікрорайоні Чернівців - пожежа: горить велика територія
8 233
У холодильнику у дитсадку зберігали пиво: у Чернівцях перевірили харчоблоки і виявили серйозні порушення
7 741
У Чернівцях маршрутка в’їхала в електроопору
6 248
Вийшли всім селом із прапорами та калачами: на Буковині зустріли воїна, який повернувся з полону - відео
5 407
У Чернівцях викрили жінку, яка поцупила з храму електричний сходовий підйомник для людей з інвалідністю
5 286
П'ять квартир та офіс дружини: що задекларував новий головний прокурор Буковини
5 101
У Чернівцях біля ліцею дитина зламала дерево сакури: мати просто спостерігала - відео
5 024
Прив'язали до мотоцикла і волочили: росіяни жорстоко стратили українського полоненого
4 891