Ляшко заявив про невтішне зростання захворюваності на COVID-19 на Буковині

Новини Чернівців / Коронавірус на Буковині
2 381
0
Ляшко заявив про невтішне зростання захворюваності на COVID-19 на Буковині

Найбільший спалах коронавірусу наразі зафіксовано на Івано-Франківщині, однак тенденція до зростання захворюваності спостерігається й в низці інших областей.

Як повідомив на своїй сторінці у Facebook головний санітарний лікар Віктор Ляшко, темпи поширення інфекції залишаються невтішними.



Так, найвищий коефіцієнт нових випадків від загальної кількості зафіксовано в Івано-Франківській області – 25-27%.

"Рівень госпіталізації протягом останнього тижня в два рази перевищує встановлений показник у 60 осіб на 100 тисяч населення. Івано-Франківщина залишається єдиним регіоном, де зайнятість ліжок із киснем перевищує 50% навіть з урахуванням уже додатково розгорнутих", – зазначив головний санлікар.

Він уточнив, що зараз спалах має локальний характер, але вказує на тенденцію до поширення. Зокрема, Закарпатська, Чернівецька і Вінницька області потрапляють до трійки регіонів із найбільшим зростанням.

"Тенденції збільшення рівнів захворюваності залишаються невтішними. Щотижневі темпи зростання кількості пацієнтів у "ковідних" лікарнях прискорилися з 15 до 25%. Щодня госпіталізують на 50-60% більше пацієнтів, ніж виписують. Це означає, що навантаження на систему охорони здоров'я Івано-Франківської області залишається стабільно високим", – пояснив Ляшко.



Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
«Не завжди діти відразу говорять про це»: скількох педофілів засудили на Буковині за останні п’ять років
ексклюзив
«Тато – мій ангелик»: дружина загиблого воїна з Буковини просить визнати його Героєм
Сьогодні на Буковині попрощаються із воїном Віталієм Шалаєвим
27 червня, 2025
Із липня для студентів та школярів зміниться вартість проїзду в громадському транспорті Чернівців
У Чернівцях в суботу низка будинків залишаться без водопостачання: будуть підвозити воду
У Чернівцях звільнився з посади директор департаменту урбаністики та архітектури
Не стало захисника із Буковини Віталія Шалаєва
26 червня, 2025
Із російського полону повернувся буковинський захисник Петро Щербатий
Пробули у полоні понад три роки: Україна повернула ще одну групу захисників
ДТП на Буковині: водій мопеда впав та травмувався