Які райони «вибухнули»: Осачук відреагував на різкий спалах коронавірусу на Буковині

Новини Чернівців / Коронавірус на Буковині
5 622
0
Які райони «вибухнули»: Осачук відреагував на різкий спалах коронавірусу на Буковині

Спалах коронавірусної хвороби на Буковині зафіксували у Чернівцях, Сторожинецькому, Кіцманському та Заставнівському районах.

Про це голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук повідомив на своїй сторінці у Facebook, пише molbuk.ua



Він звернув увагу на те, що уперше за довгий час у Чернівецькій області виявили таку значну кількість нових ковід-випадків – 384.

"Втім, "вибухнуло" сьогодні у тих районах, де ми останні два тижні фіксували зростання захворюваності. Це місто Чернівці, Сторожинеччина, Кіцманщина та Заставнівщина", – зазначив Осачук.

Він зауважив, що медична система області готова реагувати на виклики.



"Сьогодні ми вже розгорнули 40 додаткових ліжок у госпітальних базах Чернівців", – додав голова ОДА.

"Збільшується також кількість недужих дітей та працівників у закладах освіти – школах і дитсадках. На сьогодні маємо 77 хворих вчителів, вихователів та осіб технічного персоналу та 81 дитину. І це майже удвічі більше, ніж було минулого тижня", – зазначив Осачук.

Раніше повідомлялося, що на Буковині різко збільшилась кількість нових ковід-хворих: сьогодні виявили 384 нові випадки COVID-19.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Скандал у Чернівецькій ОВА: волонтерка заявила, що її центр допомоги воїнам обікрали
76 143
Відкриття ТРЦ «Bukovyna Mall» та скандал у Чернівецькій ОВА: головне за добу
73 016
«Тут культура кави вища»: у Чернівцях подружжя з Курахового відновило власний бізнес
41 328
Сьогодні у Чернівцях відкриють ТРЦ Bukovyna Mall: які маршрутки туди везуть
32 697
У Чернівцях маршрут №13 стане комунальним: розрахунок за проїзд лише безготівковий
31 126
Віддали життя у боях за Україну: у громадах Буковини попрощаються із загиблими воїнами
25 511
«Доводилося виходити вночі»: як бізнес у Чернівцях працював під час тривалих знеструмлень
24 324
Блогерка, що йшла пішки від Львова до Чернівців, та підготовка до відкриття Bukovyna Mall. Головні новини
23 998
Колядували та отримували подарунки: у Чернівцях відкрили найбільший ТРЦ «Bukovyna Mall» – фото
20 319
«Там життя може обірватися будь-якої миті»: прикордонник із Буковини з перших днів на війні — відео
15 944