П’ятниця, 09 травня 2025

Скандал у ТВК: у Чернівцях поліцейські перевіряють інформацію про недійсні бюлетені

Новини Чернівців / Вибори-2020 на Буковині / топ новини
3 255
0
Скандал у ТВК: у Чернівцях поліцейські перевіряють інформацію про недійсні бюлетені

У Чернівцях поліцейські перевіряють інформацію про виявлення недійсних виборчих бюлетенів.

Про це повідомляє пресслужба Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області, пише molbuk.ua



Сьогодні, 3 листопада, до поліції надійшло повідомлення від кандидата в депутати Чернівецької міської ради про те, що в приміщенні територіальної виборчої комісії він виявив майже 400 недійсних виборчих бюлетенів, на яких не проставлені відмітки дільничної виборчої комісії.

Співробітники поліції зареєстрували повідомлення в системі єдиного обліку заяв і повідомлень громадян про правопорушення та інші події.

Наразі правоохоронці проводять перевірку вказаного факту. За її результатами поліцейські приймуть відповідне рішення.

Нагадаємо, у Чернівцях під час перерахунку бюлетенів з однієї з виборчих дільниць визнали недійсними майже всі бюлетені.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують