Пролетів над гравієм 20 метрів: охоронець ЧНУ розповів, як авто протаранило ворота й стіну університету – фото

Новини Чернівців / новини / фоторепортаж / гаряча тема
10 476
0
Пролетів над гравієм 20 метрів: охоронець ЧНУ розповів, як авто протаранило ворота й стіну університету – фото

Очевидець розповів про побачене під час дорожньо-транспортної пригоди за участю легковика, який протаранив ковані ворота та врізався у стіну центрального корпусу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

За його словами, ввечері 2 листопада легковий автомобіль пролетів над гравійним покриттям у дворі ЧНУ дистанцію довжиною приблизно 20 метрів.



"Водій гнався знизу по вулиці Університетській, на мій погляд, зі швидкістю 160 км/год. Чи то він з кермуванням не впорався, чи з автівкою було щось не те, але він на цій швидкості зніс ковані ворота. Над гравієм на подвір'ї університету пролетів десь метрів 20. Як машина їхала далі по гравію – не уявляю. Але спинила його колона при вході", - повідомив у коментарі кореспондентці molbuk.ua охоронець ЧНУ.

Пролетів над гравієм 20 метрів: охоронець ЧНУ розповів, як авто протаранило ворота й стіну університету – фото


За словами чоловіка, він не помітив на тілі водія жодних травм.

"Така сила удару, а він (водій - ред.) цілий та неушкоджений. Вже потім сказали, що у нього розрив селезінки. Від чоловіка не тхнуло алкоголем, але мені здалося, що він під дією чогось", – розповів охоронець.

Наразі ворота ЧНУ складені на подвір'ї університету, а дірку у брамі закрили банерною тканиною.

Пролетів над гравієм 20 метрів: охоронець ЧНУ розповів, як авто протаранило ворота й стіну університету – фото


Раніше повідомлялося, що у Чернівцях водій легкового автомобіля Renault протаранив ворота центрального корпусу ЧНУ імені Юрія Федьковича та врізався у стіну 5-го корпусу.

Під час автопригоди травмувався водій легковика. Лікарі доставили його до медичного закладу з попереднім діагнозом "розрив селезінки".

Водію легковика "світить" до трьох років обмеження волі.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Читайте також

20:00
У Буковинських Карпатах на відомого ведучого Комарова напав ведмідь
19:40
Продажі Tesla у Європі падають третій місяць поспіль
19:20
Відома співачка із Чернівців заявила, що йде в президенти
19:00
Створення рахунку-фактури за хвилину: реквізити, шаблони та збереження історії у Приват24*
реклама
19:00
Аварія на водопроводі у Чернівцях: оновили перелік вулиць, які будуть без води
18:40
Важливі зміни у ПДР: кому дозволили рух смугою громадського транспорту
18:20
"Достойний воїн, коханий чоловік": не стало буковинця Василя Миронюка
17:59
«Пішов тато, а ми з братом за ним»: четверо членів родини Луцу з Буковини захищали і захищають Україну

Колонка

Читають Коментують
У лісах Буковини вже з'являються делікатесні гриби, але їх легко переплутати із отруйними
23 920
"Не цінуємо своїх": мандрівниця розкритикувала захват візитом ведучого Комарова на Буковину
10 518
На зупинку на Калинівському ринку витратять майже три мільйони
9 978
"Клята війна": стало відомо про загибель захисника із Буковини Геннадія Рясова
7 571
У Чернівцях зустрінуть двох відважних воїнів, які загинули у Донецькій області
7 516
"Наш бус повністю знищений": волонтери з Чернівців, які потрапили під ракетний обстріл у Кривому Розі потребують допомоги
7 491
У Чернівцях горіла церква: що відомо
7 322
Познімали металеві секції: у центрі Чернівців зруйнували парканчик - фото
5 413
У Покровську загинув військовослужбовець Чернівецького обласного ТЦК
5 106
Спланували цілу спецоперацію, але вона зірвалася: на Буковині прикордонники затримали чоловіків, які тікали до Румунії
4 434

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм