У Чернівцях можуть скасувати обов’язкові довідки про епідоточення батьків дошкільнят

Новини Чернівців / Коронавірус на Буковині / новини / гаряча тема
6 390
0
У Чернівцях можуть скасувати обов’язкові довідки про епідоточення батьків дошкільнят

У Чернівцях міська влада має намір скасувати обов’язкове надання адміністраціям дитсадків довідок з місця працевлаштування батьків для того, щоб їхні діти могли відвідувати дошкільні навчальні заклади.

Про це в ефірі телеканалу "Чернівецький промінь" повідомив секретар міської ради Василь Продан, пише molbuk.ua



Зокрема, посадовець розкритикував рішення міської комісії з ТЕБ та НС, яка вирішила, що у період карантину до дитсадків прийматимуть тільки тих дітей, чиї батьки зможуть надати довідки з місця роботи.

"Вважаю це неправильним. Будемо ще раз скликати цю комісію для того, щоб переглянули це рішення. Вважаємо ненормальним, неправильним... Можливо, не всі офіційно працевлаштовані... Можливо, не всі можуть принести ту довідку. То що тоді робити? Не водити дитину в садочок? Звичайно, що ні", – сказав Продан.

Як раніше повідомлялося, міська комісія з ТЕБ та НС вирішила, що для того, аби в карантинний період діти могли відвідувати дитсадки, їх батьки повинні надати адміністраціям ДНЗ дві довідки з місця роботи про епідемічне оточення.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
«Пропускала крізь себе чужий біль»: у Чернівцях попрощалися з журналісткою Лілією Вакарюк
34 254
Знайшли в полі на околиці села: на Буковині рятувальники розшукали зниклу дівчину
30 663
«Не замінюйте любов ризиком»: на Буковині після смертельної ДТП звернулися до батьків
7 398
«Вірний присязі до останнього подиху»: на війні загинув сержант Євгеній Окіпняк з Буковини
6 154
«Пам’ять про нього назавжди залишиться у серцях»: на Буковині попрощалася з воїном Русланом Котелком
5 553
У Чернівцях стартував кінофестиваль Миколайчук OPEN: понад 80 фільмів і зіркові гості
5 133
Вілли над водою і будиночки-фургончики: скільки коштує відпочинок на Дністрі цього літа
4 617
Ярмарок, фестиваль морозива й театр: куди піти у Чернівцях сьогодні
4 580
Федоров вперше повідомив, якими будуть умови отримання відстрочки українськими військовими
3 915
На Буковині проведуть в останню дорогу двох загиблих військових
3 809