Стало відомо, кого з чиновників Чернівецької ОДА затримали поліцейські

Новини Чернівців / гаряча тема
7 363
0
Стало відомо, кого з чиновників Чернівецької ОДА затримали поліцейські


У Чернівецькій обласній державній адміністрації затримали керівника департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА Миколу Харатіна, його підозрюють у вимаганні та отриманні неправомірної вигоди у розмірі 800 доларів.

Про це кореспонденту molbuk.ua повідомили джерела у правоохоронних органах.



Водночас, як повідомили у прес-службі Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України, чиновник начебто вимагав 1000 доларів від підприємця-переможця тендеру за перерахування коштів за виконані роботи.

"У середу, 29 липня, керівника департаменту ОДА затримали оперативники управління стратегічних розслідувань в Чернівецькій області Нацполіції, слідчі теруправління ДБР, розташованого в м. Хмельницький, спільно з військовою прокуратурою Західного регіону України. В службовому кабінеті посадовця правоохоронці виявили та вилучили 800 доларів США - частину отриманої неправомірної вигоди. За вказану суму директор департаменту пообіцяв переможцю тендеру безперешкодне перерахування коштів за виконані ремонтні роботи. Наразі керівник департаменту Чернівецької облдержадміністрації затриманий у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України", – йдеться у повідомленні.

Стало відомо, кого з чиновників Чернівецької ОДА затримали поліцейські




В ході досудового розслідування буде перевірятися причетність інших осіб до вчинення кримінального правопорушення.

Кримінальне провадження відкрито за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Стало відомо, кого з чиновників Чернівецької ОДА затримали поліцейські


Як відомо, Микола Харатін очолив департамент освіти і науки Чернівецької ОДА у січні 2020 року.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Збив людину на смерть і втік: на Буковині розшукали підозрюваного у смертельній ДТП
8 068
«Перець дешевший, а баклажан дорожчі»: у скільки обійдеться цьогоріч заготувати овочі на зиму
4 262
Знову аварія з мотоциклом на Буковині: постраждали 17-річні хлопець та дівчина
3 467
У Чернівцях попрощалися із 29-річним воїном Тарасом Винником - фото
3 442
«Показушна історія» чи реальна боротьба? На Буковині відкрили десятки кримінальних справ на посадовців
3 167
Знову ДТП на Буковині: авто врізалося у стовп, травмувався підліток
3 145
8 вересня: церковне свято сьогодні, що гріх робити на Другу Пречисту
2 847
«Моє життя – пригода, і вона триває»: ветеран із Чернівців написав п’єcу про випадок на війні
2 714
Здає в оренду нерухомість: стало відомо, де зараз перебуває ексглава "ЛНР" із Буковини
2 632
Смертельна аварія на Буковині: водій іномарки збив велосипедиста
2 504


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.