«Начхали на думку людей»: експерт з децентралізації розповів про «князьків» на Буковині

Новини Чернівців / політика, влада
3 776
0
«Начхали на думку людей»: експерт з децентралізації розповів про «князьків» на Буковині

Директор Інституту розвитку територій Юрій Ганущак навів у приклад Сокирянську громаду на Буковині, говорячи про децентралізаційні процеси в Україні з бізнес-інтересами окремих людей.

Про це Ганущак сказав у інтерв’ю виданню "Главком", пише molbuk.ua



Так, на запитання журналіста, який найбільш яскравий випадок свідчить про об’єднання, з одного боку, добровільне, з іншого – з чіткими бізнес-інтересами, експерт відповів:

"Той самий випадок із Сокирянською громадою на Буковині. Там є Ломачинецька сільрада. Ломачинці – вотчина ще одного "князя", Василя Козака, який має свої підприємства".

Водночас Ганущак сказав, що для Козака було питанням престижу, аби відірвати вже приєднані до Новодністровська Ломачинці.

"Там об’єдналося три сільради. Він свого домігся. Тобто на уже прийняте раніше рішення (про приєднання Ломачинецької громади до Новодністровська) начхала Чернівецька обласна державна адміністрація", – сказав Юрій Ганущак.

Раніше повідомлялося, що Сокирянська та Новодністровська ОТГ оскаржуватимуть перспективний план Чернівецької області в судах.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У селі на Буковині з квітами та калачами зустріли воїна, що повернувся з полону - фото
9 245
На Буковині попрощаються із відважним захисником Іваном Темчуком
6 206
У Пруті біля міського пляжу в Чернівцях виявили фекалії та кишкові інфекції
5 574
«Вижив за 60 метрів від ворога»: лейтенанта з Буковини відзначили високими державними нагородами
4 492
На одній асфальт, а на другій бруківка: у Чернівцях оголосили тендер на капремонт двох вулиць
4 460
У душовій упала стеля, всюди лазять таргани: студенти скаржаться на умови у гуртожитку ЧНУ - відео
3 509
У Чернівцях тимчасово вимкнуть воду на кількох вулицях: адреси
3 450
"Герої живуть серед нас": воїн із Буковини отримав високу нагороду
3 008
Знову аварія у Чернівцях на важливій вулиці: рух ускладнений
2 869
У селі на Буковині невідомі зірвали банер із портретом полеглого воїна Павла Унгуряна
2 822