На Буковині не послаблять карантин з 1 червня

Новини Чернівців / новини
5 953
0
На Буковині не послаблять карантин з 1 червня

29 травня обласна комісія з надзвичайних ситуації прийняла рішення не послаблювати карантин на Буковині. Область не відповідає критеріям, які дозволяють це зробити.

Про це повідомляє Суспільне Буковини з посиланням на заступника голови облдержадміністрації Богдана Ковалюка, molbuk.ua.



"Чернівецька область не відповідає критерію інцидентності – йдеться про кількість нових випадків за останні сім днів. Аби послабити карантин, має бути не більше 12 хворих на 100 тисяч населення. В області – 39", - йдеться у повідомленні.

За другим етапом пом'якшення карантину, який розпочався в інших регіонах України ще 25 травня, запрацювали садочки та регулярний громадський транспорт. 1 червня більшість регіонів перейде до третього етапу – відкриють басейни, спортзали та відновлять міжобласне перевезення.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код: