Поліцейська з Буковини віддала своє волосся онкохворим дівчаткам

Новини Чернівців / новини
2 129
0
Поліцейська з Буковини віддала своє волосся онкохворим дівчаткам

На Буковині поліцейська започаткувала благодійну ініціативу "Підтримай тих, хто потребує".

Про це повідомляє пресслужба Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області, пише molbuk.ua



"5-річні Софійка та Валерія - мужні буковинки, які боряться з онкологією і втратили своє волосся внаслідок хіміотерапії. Інспектор відділу соціальної роботи Управління кадрового забезпечення ГУНП в Чернівецькій області капрал поліції Мар’яна Жизномирська передала своє волосся цим дівчаткам. Згодом з нього виготовлять перуки для дітей", - йдеться у повідомленні.

Незалежно від віку, кожна жінка хоче бути красивою. Адже привабливий зовнішній вигляд додає впевненості в собі. Саме тому протягом останніх п’яти років поліцейська Мар’яна не відстригала своє волосся. На кардинальні зміни іміджу її надихнув вчинок 10-річної дівчинки з Харкова, яка віддала своє волосся для дітей, хворих на алопецію.

50 сантиметрів свого натурального волосся капрал поліції Мар’яна сьогодні передала матерям двох дівчаток, які нині лікуються у відділенні онкогематології Чернівецької ОДКЛ.

Маленькі вчинки - це крок до великих звершень, вважає буковинська поліцейська. Минулого року капрал поліції також брала участь в благодійному конкурсі краси "Краса в погонах", на якому проводили збір коштів на лікування важкохворої буковинки. На цьому конкурсі Мар’яна виборола титул "Міс поліцейська Буковини".

Поліцейська з Буковини віддала своє волосся онкохворим дівчаткам
Поліцейська з Буковини віддала своє волосся онкохворим дівчаткам
Поліцейська з Буковини віддала своє волосся онкохворим дівчаткам


Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
На Буковині перевіряють перевізників: оштрафували водія автобуса «Чернівці — Ужгород»
20 386
На Буковині жінка мчала з хворою дитиною: поліція супроводила авто до лікарні
18 099
Подаровані Чернівцям автобуси із Чехії використають під час ремонту Головної
16 925
До Чернівців прибули міністри закордонних справ України, Румунії та Молдови
11 521
Нові мости та пункти пропуску: що обговорювали у Чернівцях міністри закордонних справ України, Румунії та Молдови
10 756
Град, грози, шквали. Завтра на Буковині різко погіршиться погода
10 608
Не ремонтували майже 70 років: на Буковині відновили міст на трасі Чернівці – Хотин
8 516
На Буковину прибув потяг із переселенцями із Донбасу - фото
6 385
Рівень алкоголю перевищував норму у 13 разів: у Чернівцях п'яний водій вчинив ДТП
6 313
Допомога Чернівцям на мільйони: в якому стані подаровані чехами автобуси - фото
5 950


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.