Каспрук просив у міністрів про урядову підтримку аеропорту «Чернівці»

Новини Чернівців / політика, влада
2 844
0
Каспрук просив у міністрів про урядову підтримку аеропорту «Чернівці»

Міський голова Олексій Каспрук просив у міністрів, які приїжджали до Чернівців, про урядову підтримку місцевого аеропорту.

Про це посадовець сказав сьогодні у прямому ефірі у Facebook, пише molbuk.ua



Каспрук зауважив, що у розмові з урядовцями він сказав, що громада Чернівців не зможе цього року фінансово "витягнути" міжнародний аеропорт "Чернівці".

"Хоча зробимо все можливе. Я сподіваюся, що і депутати мене підтримають. Бо потрібно, щоб колектив отримав зарплату, щоб ми могли пережити карантин. Щоб підприємство зберегти. Щоб міжнародні повітряні ворота залишились. Це важливо не стільки для нас", – сказав Каспрук.

За його словами, аеропорт є важливим для розвитку Чернівців, незважаючи на те, що летовищем користується не так багато жителів міста.

"Якщо ми втратимо міжнародний аеропорт, ми ще на кілька кроків назад відступимо від наших сусідів, які мають міжнародні аеропорти, які будуть розвиватися, до них будуть прилітати туристи, інвестори, науковці. Тому, сподіваюся на підтримку держави у цьому питанні", – сказав мер Чернівців.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У селі на Буковині з квітами та калачами зустріли воїна, що повернувся з полону - фото
8 687
На Буковині попрощаються із відважним захисником Іваном Темчуком
6 120
На одній асфальт, а на другій бруківка: у Чернівцях оголосили тендер на капремонт двох вулиць
4 271
Депутатка вимагає відсторонення від роботи гендиректорки лікарні у Чернівцях
4 146
«Вижив за 60 метрів від ворога»: лейтенанта з Буковини відзначили високими державними нагородами
3 469
У Чернівцях тимчасово вимкнуть воду на кількох вулицях: адреси
3 422
У місті на Буковині запрацював наземний фонтан: мешканців просять не нищити його
3 180
"Герої живуть серед нас": воїн із Буковини отримав високу нагороду
2 822
У Пруті біля міського пляжу в Чернівцях виявили фекалії та кишкові інфекції
2 811
У селі на Буковині невідомі зірвали банер із портретом полеглого воїна Павла Унгуряна
2 415