Медик розповіла про VIP-пацієнтів з коронавірусом, які лікуються в лікарнях Чернівців

Новини Чернівців / Коронавірус на Буковині
9 862
0
Медик розповіла про VIP-пацієнтів з коронавірусом, які лікуються в лікарнях Чернівців

Чернівецька лікарка-інфекціоністка Ольга Кобевко розповіла про VIP-пацієнтів, і чи є корупція в медзакладах під час епідемії коронавірусної інфекції.

Як вона розповіла в інтерв'ю сайту Lenta.ua, VIP-хворі є і знаходяться в окремих палатах.



"В основному це держчиновники і половина Московського патріархату. Мені страшно, що таке існує. Практикуючі лікарі, які працюють з першого дня епідемії, знають, що між лікарем і пацієнтом немає ніяких фінансових питань", - сказала Ольга Кобевко і додала, що деяких пацієнтів госпіталізовують за вказівками місцевої влади.

"Мені одного разу подзвонили за вказівкою глави департаменту о 2:00 ночі і повідомили, що везуть дівчинку в легкому стані з нормальною температурою і сатурацією 97. Я була просто шокована", - каже вона.

Корупції в лікарнях, де лікують хворих на COVID-19, за її словами, наразі немає. Ба більше, ставлення до лікарів у зв'язку з епідемією покращилося.

"У нас був один скандальний пацієнт, у якого підтвердили коронавірус. Він стверджував, що у нас госпіталізують тільки за гроші. Це був той період, коли у нас залишилося чотири лікаря. Нам було настільки важко працювати, що ми просто посміялися над тим, що він сказав... Коли пацієнт бреше, що потрібно заплатити, щоб потрапити в стаціонар, то стає дуже смішно. Якщо говорити серйозно, то саме в цей час до нас, як до лікарів, ставлення змінилося в кращу сторону", - каже лікарка.

Вона розповіла, що є чимало пацієнтів, які після одужання дякують і підтримують зв'язок із медиками.

"Мені дуже приємно отримувати дзвінки від пацієнтів, і чути слова подяки за те, що я їх вилікувала. Для пацієнта який знаходиться в лікарні дуже важливе спілкування з лікарями і психологічний стан. Зовсім недавно, пацієнтка, яка вилікувалася від коронавіруса подарувала нам велику коробку з цукерками. Таке не назвеш корупцією. Це елементарна вдячність лікарям, і нам це дуже приємно. А дітки нам малюють малюнки", - ділиться медик.

Раніше лікар із Чернівців розповів, хто найчастіше помирає від коронавірусу.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Новини Дня

14:00
Що робити, коли у селі на Буковині немає соцпрацівника
13:40
Великий піст 2025: традиції, календар харчування, правила та заборони
13:20
Чернівчан закликають достойно провести загиблого воїна Артура Кузука
13:00
Стало відомо, чи відновиться туризм у Чорнобильській зоні після війни
12:40
Як вибухотехнік з Чернівців розміновував Харківщину
12:20
Що буде, якщо їсти банани щодня: несподівані переваги
11:58
Епідеміолог пояснив, чому школам на Буковині рекомендують перейти на дистанційне навчання
11:40
Трамп заявив, що не полетить у Москву 9 травня
11:18
Проводили технічні роботи: на Буковині горів один із обʼєктів критичної інфраструктури
10:59
Дієтологи назвали чотири продукти, якими можна заспокоїти нерви
10:41
Україну накриє аномальна весна: що прогнозують синоптики
10:15
У Чернівцях «Mercedes» в'їхав у тролейбус: у ДТП загинув 21-річний чоловік
10:00
У Чернівцях в історичних будівлях пропонують реставрувати балкони
ексклюзив
09:38
Перевірте документи: кому від 1 березня можуть анулювати декларації із сімейними лікарями
09:15
Патрульна поліція хоче відмовиться від терміналів для оплати штрафів: пілотний проект працює на Буковині
08:52
США тиснуть на Київ щодо угоди про корисні копалини, погрожуючи відключити Starlink — Reuters
08:31
У Чернівцях успішні спортсмени будуть отримувати стипендії
08:10
Вночі Україну атакували 162 безпілотниками: які наслідки
07:49
Народження трійні та перекриття вулиці через ремонт: головні новини 21 лютого
07:30
Планові знеструмлення: де на Буковині 22 лютого не буде світла
07:18
22 лютого: кого потрібно пом'янути в цю батьківську суботу
07:00
Погода на Буковині 22 лютого
02:00
Коли сіяти капусту на розсаду у 2025 році: буде рости краще, ніж торік
01:45
Наліт з крана зникне за 1 хвилину: до чого тут звичайний кетчуп
01:30
Пийте цей сік щодня, щоб забути про високий цукор та старість. Він є у кожному магазині
Більше Новин

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм