Коронавірус дістався Буковини: що відомо на цей час

Новини Чернівців / Коронавірус на Буковині / новини / гаряча тема
5 016
0
Коронавірус дістався Буковини: що відомо на цей час

У Чернівецькій області через офіційно підтверджений випадок коронавірусу на два тижні призупинили навчання у всіх навчальних закладах регіону, а поставка тест-систем для визначення коронавірусної інфекції очікується після 12 березня.

Пропонуємо дізнатися, що відомо про коронавірус на Буковині на цей час.



В Україні 12 березня очікується доставка тест-систем для визначення коронавірусної інфекції.

"12 березня необхідні для нашої лікарні і для нашої області тест-системи будуть доставлені до України. Фірма-постачальник отримає їх 12 березня. З того моменту ми організуємо якнайшвидшу їх доставку до нашого міста", – сказав голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук.

Чернівецька ОДА виділила зі свого резервного фонду 4 млн грн на заходи, спрямовані на боротьбу з коронавірусом.

"Ці гроші будуть використані на засоби індивідуального захисту, на спеціальні костюми, на те, щоби лікарі, які будуть у першому контакті – швидка, екстрена медична допомога, лікарі інфекційних відділень – були на місяці вперед забезпечені. Ви знаєте, це такий режим використання, кожні три години їх треба змінювати. Тому потрібна велика їхня кількість", – повідомив голова Чернівецької ОДА.

У Чернівецькій області госпіталізували з підозрою на коронавірус ще одну людину. Госпіталізована є мешканкою одного з районів Чернівецької області, вона контактувала з людиною, щодо якої раніше було встановлено підозру на коронавірус.

Нагадаємо, 3 березня у Чернівцях підтверджено перший в Україні випадок коронавірусу – у чоловіка, який з дружиною повернувся з Італії до Чернівецької області. Медики госпіталізували чоловіка, а його дружина самоізолювалась вдома. Пізніше лікарі госпіталізували і її в один з медичних закладів міста. Наразі у неї відсутні будь-які ознаки коронавірусної інфекції.

Наразі у Чернівецькій області госпіталізовано ще шістьох осіб, які мають підозри на коронавірусну інфекцію.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Міланка осиротіла: у селі під Чернівцями поховали жорстоко вбиту 21-річну жінку — відео
1 203 642
Це горе для обох родин: дружина підозрюваного у вбивстві 21-річної жінки розповіла про подробиці трагедії
121 655
Знову гірка втрата: на Буковині проведуть в останню дорогу медика Ігоря Кумку
20 827
1500 вишитих рушників і живий коридор: у Чернівцях проведуть масштабний флешмоб
16 949
У Чернівцях виставили на аукціон землю під багатоповерхівку: яка стартова ціна
16 228
Батька і сина, підозрюваних у жорстокому вбивстві 21-річної жінки, взято під варту
14 663
Вважався зниклим безвісти: на Буковині зустрінуть траурний кортеж із воїном Русланом Горичаном
14 021
Знову гірка втрата: на війні загинув військовий з Буковини Іван Назаров
13 614
У Чернівцях попрощалися з молодшим сержантом Ігорем Ярошенком
11 831
ПЦУ визнала святим митрополита Буковини і Далмації
10 880