Коронавірус у Чернівцях: аналізи хворого відправили для перевірки до Лондона

Новини Чернівців / Коронавірус на Буковині / новини
4 034
0
Коронавірус у Чернівцях: аналізи хворого відправили для перевірки до Лондона

Зразки пацієнта з Чернівецької області, у якого діагностували Covid-19, доправлять на дослідження в Лондон.

Про це у Facebook повідомляє Центр громадського здоров'я.



"Чоловік госпіталізований, ізольований та знаходиться під медичним наглядом. За підсумками ранкового огляду - температури немає, скарги на сухий кашель. Рентгенологічно ознак пневмонії немає. Зразок відправлено для остаточного підтвердження до Лондону", - йдеться у повідомленні.

Наразі в області фахівці здійснюють увесь спектр протиепідемічних заходів та відстеження контактів. Усіх людей, які могли контактувати з хворим, перевірять на наявність коронавірусу.

Нагадаємо, чоловік, якого госпіталізували, повертався в Україну з Італії літаком до Румунії, звідти – власним авто до Чернівців.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Колонка

Читають Коментують
Померла 27-річна жінка з Глибокої, яка потрапила у важкому стані до лікарні
25 081
Не втікав і є свідком: хлопця, якого соцмережі звинуватили в побитті Вікторії Тоненчук, опитала поліція
18 247
Працівник ТЦК із Буковини допомагав переправляти ухилянтів за кордон: у ТЦК відреагували
6 807
У Чернівцях помер 11-річний хлопчик. Поліція перевіряє обставини та причини смерті
5 946
Герої Буковини: не стало захисника Миколи Цуркана
5 188
Найпопулярніша риба може зникнути з прилавків: у чому причина та чим її замінити
4 910
До свідомості так і не прийшла: 18-річному хлопцю вручили підозру у заподіянні тяжких тілесних ушкоджень Вікторії Тоненчук
4 523
Не виходить на зв'язок: куди подівся волонтер із Чернівців Володимир Дорош
4 522
У Чернівцях з'являться ще дві камери TruCAM: де саме
4 514
Голова Глибоцької ОТГ закликав правоохоронців об'єктивно розслідувати обставини смерті 27-річної жінки
4 084

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм