Каспрук пояснив, чому в Чернівцях не зменшили платіжки за тепло

Новини Чернівців / економіка, бізнес
3 065
0
Каспрук пояснив, чому в Чернівцях не зменшили платіжки за тепло


Чернівчанам і в наступні місяці не удуть перерахувати платіжки за тепло через те, що тариф у Чернівцях один з найнижчих.

Про це на пресконференції повідомив міський голова Олексій Каспрук.



“В Івано-Франківську середньозважений тариф для теплокомуненерго у цьому опалювальному сезоні становить 1385 за гігакалорію, у Львові — 1426 гривень за гігакалорію, у Хмельницькому — 1465 гривень за гігакалорію. У Чернівцях середньозважений тарифах — 1003 гривні за гігакалорію. Загалом у Чернівцях один із найнижчих тарифів в Україні. І у Чернівцях тариф на тепло не змінюється останні три роки. Тож чернівчани не побачать перерахунку на тепло у своїх платіжках”, - пояснив Олексій Каспрук.

Вартість газу у тарифі на тепло закладена нижча, ніж його купують. Навіть за зниженими цінами.

“У тих містах, де перерахували платіжки, вартісь газу закладена 6-7 тисяч гривень за тисячу кубів. У Чернівцях вартість газу закладена у тарифі — 4,9 тисячі гривень. Тому ця постанова Кабміну стосувалася тих міст, де підприємства отримували надмірно високі прибутки за рахунок постачання тепла. Ці підприємства і надалі будуть робити знижки для населення, тому що вартість газу становитиме 5500 гривень за тисячу кубів”, - сказав Олексій Каспрук.

У Чернівцях ще у минулі опалювальні сезони тариф на тепло мав би бути відкорегований, як це зробили в інших містах. Але виконком цього не хоче робити. Через це теплокомунерего несе мільйонні збитки.

“В опалювальний сезон 2018 року сума збитків теплокомуненерго становила 61 мільйон, за дев’ять місяців 2019 року — 50 мільйонів гривень. На підприємстві на сьогодні не вистачає коштів заплатити зарплату. І ця ситуація поки що не змінюється. У січні теплокомуненерго газ буде купувати за 5500 гривень за тисячу кубів, а у тарифі закладено 4900 за тисячу кубів. Тому знижок на опалення у платіжках і надалі не буде”, - каже Олексій Каспрук.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Читайте також

Не перевищуйте швидкість: де у Чернівцях працюють камери, які фіксують порушення ПДР
У Чернівцях завтра перекриють завантажену вулицю: будуть обрізати дерева
Контролювали весь повітряний простір Європи: відомий мандрівник показав колишній секретний об’єкт на Буковині - відео
Витягати з того світу – це просто робота: Чернівецький центр екстреної медичної допомоги очолив рейтинг успішних реанімацій в Україні
ексклюзив
Чернівчан просять достойно провести загиблого солдата Василя Зельмановича
На Буковині модернізують залізничний пункт пропуску через українсько-румунський кордон
Місця вистачає не всім: у яких школах діти навчаються змішано через малі укриття
Нинішній епідсезон на Буковині був важким: від грипу померло четверо людей
Герої Буковини: під час виконання бойового завдання загинув Григорій Малиш
ЧТУ хоче купити три нові тролейбуси за 50 мільйонів гривень
«Найбільша проблема – нестача вологи»: буковинські аграрії розпочали весняну посівну кампанію
Українські аграрії вже засіяли понад півмільйона гектарів зернових: регіони-лідери
У лютому понад 3 мільйони українців отримали кошти "Нацкешбеку"
Встановила рекорд: Україна стала світовим лідером з експорту однієї з заморожених ягід
Не почув суттєвих скарг: Чернівці відвідав голова Державної податкової служби України
За рік здорожчав в 1,5 раза: в Україні зростають ціни на ще один овоч через дефіцит на ринку
В Україні стрімко дорожчає вершкове масло: експерт назвав три головні причини
Виробники продуктів підняли ціни на 20%: що в Україні подорожчало найбільше
Назвали продукти, які найбільше подорожчали на Буковині
Скільки коштуватимуть 100 доларів в Україні у другому кварталі 2025 року: прогноз банкіра

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм