Вівторок, 01 квітня 2025

Мунтян звільнив багаторічного головлікаря Чернівецької обласної лікарні

Новини Чернівців / гаряча тема
18 408
0
Мунтян звільнив багаторічного головлікаря Чернівецької обласної лікарні

Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян звільнив з посади головного лікаря Чернівецької обласної клінічної лікарні Володимира Ушакова.

Відповідне розпорядження Мунтян підписав 13 січня 2020 року, пише molbuk.ua



Згідно з документом, Ушаков буде звільнений з посади головлікаря обласної клінічної лікарні за згодою сторін з 31 березня 2020 року.

Також у розпорядженні вказано, що підставою для цього звільнення була заява Володимира Ушакова, яку він написав ще 9 січня 2020 року.

Окрім того, Мунтян своїм розпорядженням доручив виконуючому обов’язки гендиректора Чернівецької обласної лікарні С. Цинтарю призначити Ушакова на посаду медичного директора з експертизи тимчасової втрати працездатності Чернівецької обласної клінічної лікарні. На цю посаду Ушаков заступить з 1 квітня 2020 року відповідно до поданої заяви.

Як відомо, Володимир Ушаков працює у системі охорони здоров’я Чернівецької області з 1975 року. А на посаді головного лікаря Чернівецької обласної лікарні – з 1995 року.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Читайте також

14:40
На Буковині судитимуть держреєстраторку, яка завдала державі збитків на у 3,5 млн грн
14:20
У Чернівцях врятували 15 ікон, яким двісті років
14:03
У Чернівцях планують продовжити опалювальний сезон
14:00
Історія подружньої пари акторів, яка переїхала до Чернівців через війну - відео
13:40
Евакуював загиблого побратима у Суджі: морський піхотинець з Буковини отримав нагороду від Сирського
13:27
Курс валют у Чернівцях 1 квітня
13:03
Познімали металеві секції: у центрі Чернівців зруйнували парканчик - фото
13:00
Прийом дітей до 1 класу на 2025/2026 навчальний рік: які документи потрібні

Колонка

Читають Коментують
У лісах Буковини вже з'являються делікатесні гриби, але їх легко переплутати із отруйними
18 825
"Не цінуємо своїх": мандрівниця розкритикувала захват візитом ведучого Комарова на Буковину
10 105
На зупинку на Калинівському ринку витратять майже три мільйони
9 547
У Чернівцях зустрінуть двох відважних воїнів, які загинули у Донецькій області
6 478
"Наш бус повністю знищений": волонтери з Чернівців, які потрапили під ракетний обстріл у Кривому Розі потребують допомоги
6 306
У Чернівцях горіла церква: що відомо
6 169
Контролювали весь повітряний простір Європи: відомий мандрівник показав колишній секретний об’єкт на Буковині - відео
4 978
У Покровську загинув військовослужбовець Чернівецького обласного ТЦК
4 978
Не перевищуйте швидкість: де у Чернівцях працюють камери, які фіксують порушення ПДР
4 463
Спланували цілу спецоперацію, але вона зірвалася: на Буковині прикордонники затримали чоловіків, які тікали до Румунії
4 320

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм