У Чернівцях зросла батьківська плата за дитсадок: скільки потрібно платити

Новини Чернівців / гаряча тема
4 883
0
У Чернівцях зросла батьківська плата за дитсадок: скільки потрібно платити


У дошкільних навчальних закладах Чернівців подорожчала плата за харчування.

Про це розповіла заступниця начальника управління освіти Ніна Вітковська.



Ціна зросла з 1 січня. Залежно від віку дитини, вартість батьківської плати збільшилася від 80 коп. до 1,8 грн.

"За харчування дітей до трьох років батьки платили 14,8 грн на день, тепер платитимуть 15,6. Для дітей від 3 до 6 років плата зросла з 21 грн до 22,8. Батьки сплачують за харчування дитини лише тих днів, у які вона відвідувала дитячий садочок", – пояснює заступниця начальника управління освіти Ніна Вітковська.

Ціни на харчування збільшили через зростання вартості продуктів. Востаннє у дошкільних навчальних закладах Чернівців їх підвищували кілька місяців тому – 1 жовтня 2019 року. Підвищення було приблизно на таку ж суму. До того ціна не змінювалася понад рік. Чи буде цього року ще одне подорожчання плати за дитячий садок, в управлінні освіти не знають.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У центрі Чернівців відкрився перший в Україні рекрутинговий центр 108 батальйону бригади "Едельвейс" - фото
«Долар слабшає через глобальні зміни»: чому долар у світі дешевшає та чого чекати українцям
Смертельна аварія у Чернівцях: водій автомобіля збив велосипедиста
«Стояли впритул до ворога»: прикордонник з Буковини про бої на Донеччині
ексклюзив
На Буковині синоптики попередили про пориви вітру
Масована нічна атака РФ: ракети летіли на Львів, під ударом захід України
28 червня, 2025
З нагоди Дня Конституції України на горі Веприк розгорнули 20-метровий прапор - фото
«Не завжди діти відразу говорять про це»: скількох педофілів засудили на Буковині за останні п’ять років
ексклюзив
«Тато – мій ангелик»: дружина загиблого воїна з Буковини просить визнати його Героєм
Сьогодні на Буковині попрощаються із воїном Віталієм Шалаєвим