Фотограф з Чернівців здобув призове місце у конкурсі Wiki Loves Monuments

Новини Чернівців / культура, шоу-бізнес
2 465
0
Фотограф з Чернівців здобув призове місце у конкурсі Wiki Loves Monuments

Фотограф із Чернівців Тарас Піц здобув третє призове місце в українській частині найбільшого в світі міжнародного фотоконкурсу Wiki Loves Monuments ("Вікі любить пам’ятки").

Про це чернівчанин повідомив на власній Facebook-сторінці, пише molbuk.ua



Він зазначив, що він виявився єдиним чернівчанином серед переможців цього конкурсу.



Як зазначається на сайті проекту, Тарас Піц отримав призове третє місце за фотороботу із зображенням Садгірської синагоги. Це фото чернівчанин зробив у вересні 2019 року.

Фотограф з Чернівців здобув призове місце у конкурсі Wiki Loves Monuments


"Це — нещодавно відреставрований комплекс споруд у мавританському стилі, резиденція "Чудодійного рабина", завдяки якій чернівчани свого часу назвали Садгору "малим Єврейським Ватиканом", – йдеться у публікації.

"Дякую "Вікі любить пам'ятки" за відзнаку і подарунки! Є стимул у фото справі рухатись далі!", – написав фотограф.

Цьогорічний конкурс "Вікі любить пам’ятки" проходив протягом вересня 2019 року. За цей період учасники завантажили понад 31 тисячу світлин, на яких зображено понад 11 тисяч пам’яток культурної спадщини. У спецномінації "Єврейська спадщина" взяли участь понад 60 конкурсантів, які завантажили понад 1200 світлин більше ніж 350 об’єктів.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Зросте мінімальна зарплата та курс валют: що передбачає державний бюджет на 2026 рік
8 332
Вчителька з села Розтоки написала перший роман «Анна» на діалекті Буковинської Гуцульщини
4 955
Понад 40 років навчала української мови та літератури: не стало багаторічної викладачки коледжу у Чернівцях
3 660
Півтори тисячі років під ногами. Поблизу центру Чернівців виявили унікальну пам’ятку
2 970
У Чернівцях попрощалися з диригентом Володимиром Шнайдером
2 760
Зеленський відзначив високими нагородами двох педагогів з Буковини
2 603
«Купуй чернівецьке»: на Центральній площі триває ярмарок-презентація локальних виробників
2 602
«Ці діти пожертвували своїми життями»: у ліцеї Чернівців – уже 14 загиблих на війні випускників
2 585
Загорівся магазин: на Буковині за добу сталося три пожежі
2 266
"З'їжте за мене бутерброд "мальва": нацгвардійці з передової привітали Чернівці - відео
2 260


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.