У Чернівцях вчора ввечері, 21 грудня, у Садгорі затримали водія вантажівки, з якої скинули сміття.
Як повідомив начальник управління контролю за благоустроєм Чернівецької міськради Сергій Обшанський у фейсбуці, інцидент зафіксували о 19:45 по вул. Квітковського.
"Район Садгора-Слобідка (стара ферма), було затримано водія, заблоковано транспортний засіб, який здійснив/організував звалище твердих побутових відходів - сміття у невідведених для цього місцях. Зі слів порушника він оформлений на ТОВ Укрвторресурси-Буковина, виконує "роботу" по угоді з КП Чернівціспецкомунтранс. Вивантаження приблизно на 7 машин", - розповів Обшанський.
За його словами, на місці працювала слідчо-оперативна група поліції, яка зафіксувала свідчення, та міце скиду сміття.
На порушника склали адміністративний протокол згідно КУпАП ст.152.
Нагадаємо,
Чернівці шостий день потопають у смітті. Така ситуація виникла у зв’язку з тим, що для сміттєвозів комунального підприємства "Чернівціспецкомунтранс" громада села Чорнівка перекрила рух транспорту на вулиці Стефаника, яка веде до міського сміттєзвалища.
Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
22-12-2019, 08:23
![Коментарів Коментарів](/templates/mb_ua/images/ico-comments.png)
0
![Переглядів Переглядів](/templates/mb_ua/images/ico-ratingnews.png)
3 808