На Буковині листоноша напився під час роздачі пенсій та привласнив майже 47 тис грн

Новини Чернівців / кримінал
3 133
0
На Буковині листоноша напився під час роздачі пенсій та привласнив майже 47 тис грн

У Чернівецькій області суд оштрафував листоношу, який привласнив майже 47 тис грн, які були передбачені на виплату пенсій та соціальної допомоги жителям Кельменців.

Як зазначається у судовому вироку, який оприлюднений у Єдиному реєстрі судових рішень, у серпні 2019 року у відділенні поштового зв’язку Кельменців він отримав гроші в сумі понад 110 тис грн, які були призначені для виплати пенсії та соціальних допомог жителям смт. Кельменці Чернівецької області.



Цього ж дня чоловік розтратив частину цих грошей у розмірі 46,9 тис грн.

У судовому засіданні обвинувачений пояснив, що того дня він доставляв пенсії та соцвиплати жителям Кельменців, проте згодом вирішив всю суму не доставляти й залишити собі.

Згодом він випив алкоголь і вважав, що все минеться. А наступного дня чоловік злякався, не вийшов на роботу та не повернувся гроші. Обвинувачений заявив, що він щиро жалкує, розкаюється у вчиненому. Він додав, що проходить військову службу та отримує зарплату, тому намагатиметься якомога швидше погасити заборгованість.

Кельменецький районний суд Чернівецької області визнав листоношу винуватим у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст.191 КК України та призначив йому покарання у виді штрафу у розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 гривень.

Окрім того, суд постановив стягнути із листоноші на користь "Укрпошти" 43984 грн.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
На Буковині завтра попрощаються з батьком і двома синами, які потонули в Дністрі
7 635
Блогер перевірив 3 «найгірші» готелі Чернівців: брудна постіль, сміття під ліжком і ціни
6 810
Від занедбаної ферми до крафтової сироварні: як на Буковині церква створила унікальне господарство
4 149
Попереду - новий етап: у школах Чернівців відгуляли випускні вечори (ФОТО)
3 456
Особняк та об’єкти в туркомплексі: на Буковині посадовець збагатився на 32 млн грн - фото
3 038
Знайшли майже за 5 км від місця зникнення: як на Буковині шукали потонулого у Дністрі хлопчика
2 544
Африка «підштовхує» спеку: на Буковину суне гаряче повітря
2 421
У громаді на Буковині призначили нових директорів: хто яку школу очолить
2 343
У селі на Буковині з криниці дістали тіло 66-річної жінки
2 290
Дністер критично змілів: жителів міста на Буковині закликають економити воду
2 075