Каспрук опинився у трійці мерів міст, які виконують свої обіцянки

Новини Чернівців / політика, влада
2 455
0
Каспрук опинився у трійці мерів міст, які виконують свої обіцянки

Аналітики порталу "Слово і діло" проааналізували роботу очільників усіх обласних центрів України за 4 роки та склали рейтинг за відсотком виконаних обіцянок.

Згідно з рейтингом, найвідповідальніший український мер – Борис Філатов, який реалізував 61% своїх обіцянок.



Усього у міського голови Дніпра 182 обіцянки, з них він виконав – 111, провалив – 39 і 32 – на стадії реалізації.

На другому місці – мер Хмельницького Руслан Симчишин, він виконав 58% обіцянок: зі 137 виконані 80, 17 провалив і 40 – у процесі.

Третім став міський голова Чернівців Олексій Каспрук, який виконав 54% своїх зобов'язань. Всього він дав 35 обіцянок, виконав – 19, провалив – 4, в процесі залишається 12.

Каспрук опинився у трійці мерів міст, які виконують свої обіцянки

Інші українські мери не впоралися і з половиною обіцянок. Найменше – 14% – виконав міський голова Херсона Володимир Миколаєнко, хоча у нього всього 7 зобов'язань. Він же і є лідером антирейтингу мерів, які провалили найбільше обіцянок, Миколаєнко не виконав 57%.

Абсолютним лідером за кількістю обіцянок за чотири роки став мер Івано-Франківська Руслан Марцінків, він їх дав 350. В першу трійку "найбалакучіших" мерів також увійшли Віталій Кличко (207) та Борис Філатов (182).

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують