Без голови Чернівецької ОДА «слуги народу» не можуть ефективно працювати, – Другановський

Новини Чернівців / політика, влада
2 596
0
Без голови Чернівецької ОДА «слуги народу» не можуть ефективно працювати, – Другановський

Керівник Чернівецького обласного осередку політичної партії "Слуга народу" Віталій Другановський заявив, що через відсутність призначення керівників адміністрацій усіх рівнів на Буковині, нардепи від президентської політсили не можуть ефективно працювати.

Про це Другановський повідомив на своїй Facebook-сторінці, пише molbuk.ua



Він зазначив, що сьогодні взяв участь в зустрічі із нардепами від Чернівецької області, під час якої "обговорили ряд питань, які турбують мешканців нашого краю та міста".

"Основною проблемою залишається відсутність призначення очільників адміністріцій всіх рівнів, і як наслідок - відсутність перезавантаження всіх органів влади на місцях. Така ситуація унеможливлює чіткої та ефективної роботи народних обранців. Однак, після обговорень та нарад складено спільний план дій на округах і депутати негайно виїхали у відповідні райони", – написав Другановський.



Нагадаємо, напередодні президентських виборів Другановський заявляв, що готовий очолити Чернівецьку ОДА, якщо Зеленський прийме таке рішення.

Наприкінці вересня 2019 року Другановський у коментарі molbuk.ua сказав, що Чернівецька обласна державна адміністрація досі залишається без голови через "сильне навантаження" у президента Володимира Зеленського.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.