Хто така суддя Олена Побережна, яка виявила у своєму кабінеті «прослушку»

Новини Чернівців / політика, влада
7 248
0
Хто така суддя Олена Побережна, яка виявила у своєму кабінеті «прослушку»

У Чернівецькій області голова Сокирянського районного суду Олена Побережна виявила у стіні свого кабінету прихований пристрій для прослуховування.

Як повідомляє прес-служба суду, слідчими Сокирянського відділення поліції Кельменецького ВП ГУ НП в Чернівецькій області, за місцем розташування Сокирянського районного суду, був проведений огляд місця події, під час якого були виявлені та вилучені спеціальні технічні засоби негласного отримання інформації.



За даним фактом слідчим відділом УСБ України в Чернівецькій області внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Розпочато досудове розслідування.

Крім цього, згідно ч.4 ст.48 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" головою Сокирянського районного суду Побережною О.Д. про втручання в діяльність судді повідомлено Вищу раду правосуддя та Генеральну прокуратуру для вжиття відповідних заходів реагування.

Хто така Олена Побережна?

Народилася у 1980 році в смт Муровані Курилівці Вінницької області.

З 1997 по 2002 рік навчалася в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича.

З липня 1999 року по липень 2002 року працювала у ТзОВ "Будівельник".

З липня 2002 року по квітень 2006 року працювала в Апеляційному суді Чернівецької області на різних посадах – помічником суддів, помічником заступника голови суду.

З травня 2006 року донині працює суддею Сокирянського районного суду Чернівецької області.

Постановою Верховної Ради від 21 квітня 2011 року №3286-VI її обрано суддею безстроково.

З 21 травня 2019 року донині – голова Сокирянського районного суду.

У своїй електронній декларації суддя повідомила, що володіє третиною житлового будинку в Сокирянах (площа – 74,8 кв м). У 2018 році вона отримала 321 тис грн зарплати і майже 33 тис грн – аліментів на дитину.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Африканська спека накрила Україну: синоптик назвав дату, коли стане прохолодніше
11 688
У Дністровському водосховищі - критично низький рівень води: на ГЕС зменшили виробіток електроенергії
5 178
На Буковині попрощаються з відважним захисником Василем Мацейком
5 037
У Києві через обстріл майже 30 постраждалих: горіли "швидкі", будинки та кіностудія
4 370
Пенсії в Україні оформлюватимуть інакше: кому від серпня стаж зараховуватимуть за новими правилами
4 087
Пенсіонерам необхідно змінити картки: один із великих банків припиняє роботу з Пенсійним фондом
4 003
Реставрація за 2,6 млн грн так і не почалася: на Буковині судитимуть підрядника
3 419
Курс валют на 1 серпня: скільки коштують долар, євро і злотий
3 372
У басейн забороняють приносити воду та їжу: фахівчиня пояснила, чи це дозволено
3 245
Сьогодні на Буковині попрощаються з двома полеглими воїнами
2 940