Подвійне вбивство у Кіцмані: знайдено передсмертну записку сина загиблої

Новини Чернівців / новини
53 212
0
Подвійне вбивство у Кіцмані: знайдено передсмертну записку сина загиблої

Підозрюваний у подвійному вбивстві матері та малолітньої сестри 20-річний Гушуватий Сергій залишив передсмертну записку.

Наявність передсмертної записки підтвердили у прес-службі Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області.



Чи зізнається молодик у вбивстві не коментують.

Нагадаємо, у Чернівецькій області в місті Кіцмань знайшли мертвими жінку та її маленьку доньку. Тіла виявили сьогодні, 3 жовтня, близько 16:00 у колодязі на території домогосподарства, де вони мешкали. На тілах є сліди ножових поранень.

Як раніше повідомляли, у подвійному вбивстві 40-річної буковинки та її 8-річної доньки підозрюють сина вбитої. За попередніми даними 20-річний Гушуватий Сергій Сергійович зник. Поліція оголосила його в розшук.

Подвійне вбивство у Кіцмані: знайдено передсмертну записку сина загиблої

Подвійне вбивство у Кіцмані: знайдено передсмертну записку сина загиблої


Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У мікрорайоні Чернівців - пожежа: горить велика територія
14 945
У Чернівцях студенти-пенсіонери відгуляли випускний
12 635
На Буковині п’яний водій на смерть збив 18-річного хлопця і втік з місця ДТП
10 127
У холодильнику у дитсадку зберігали пиво: у Чернівцях перевірили харчоблоки і виявили серйозні порушення
7 940
У Чернівцях біля ліцею дитина зламала дерево сакури: мати просто спостерігала - відео
7 613
Вийшли всім селом із прапорами та калачами: на Буковині зустріли воїна, який повернувся з полону - відео
5 480
У Чернівцях викрили жінку, яка поцупила з храму електричний сходовий підйомник для людей з інвалідністю
5 445
П'ять квартир та офіс дружини: що задекларував новий головний прокурор Буковини
5 370
Прив'язали до мотоцикла і волочили: росіяни жорстоко стратили українського полоненого
4 936
У Чернівецькому університеті стартувала вступна кампанія - фото
4 861