На Буковині розшукують 20-річного хлопця, який зник два тижні тому

Новини Чернівців / новини
2 097
0
На Буковині розшукують 20-річного хлопця, який зник два тижні тому

Працівники Герцаївського відділення поліції розшукують безвісти зниклого 20-річного жителя села Великосілля.

Як повідомили у відділі комунікації Нацполіції області, хлопець пішов з дому в невідомому напрямку ще 19 вересня, досі його місцезнаходження невідоме.



Прикмети: на вигляд 18-22 роки, зріст 178-180 сантиметрів, середньої тілобудови, волосся коротке чорне.

Нагадаємо, йдеться про хлопця, автомобіль якого було знайдено згорілим 19 вересня на околиці села Лунка Герцаївського району. Юнака з того часу розшукують.

За фактом зникнення буковинця правоохоронці відкрили кримінальне провадження й продовжують пошукову операцію. Експертиза встановлює причину загорання виявленого транспортного засобу.

Якщо вам відома будь-яка інформація про можливе місцезнаходження розшукуваного, прохання терміново повідомити за номерами телефонів (03740) 2-19-41; тел. моб. (099)6591643 або на спецлінію "102".

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
[xfgiven_reclama][/xfgiven_reclama]

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують