У Чернівцях управління контролю за благоустроєм продовжує накладати адміністративні протоколи на паліїв сміття у місті.
Як повідомив на своїй Facebook-сторінці керівник управління Сергій Обшанський, сьогодні протягом 40-хвилинного рейду, який проводився за допомогою квадрокоптера, вдалося встановити порушників, щодо яких накладено 13 адміністративних протоколів.
Усі вони виявлені у районі Роша, повідомив Обшанський.
Він вкотре нагадав про заборону спалювати листя і сміття.
"Не будьмо байдужими до стану власного здоров’я, збережімо природу та зекономимо сімейний бюджет", – зауважив посадовець, додавши, що повідомити Обшанському про схожі випадки правопорушень можна в особистих повідомленнях у месенджерах.
Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
16-09-2019, 21:13
![Коментарів Коментарів](/templates/mb_ua/images/ico-comments.png)
0
![Переглядів Переглядів](/templates/mb_ua/images/ico-ratingnews.png)
3 082