Бешлей записав відео про ремонт Руської: дорогу до зими не здадуть

Новини Чернівців / новини / гаряча тема
3 549
0
Бешлей записав відео про ремонт Руської: дорогу до зими не здадуть

У найближчі дні у Чернівцях буде облаштовано нижній шар асфальту на вулиці Руській, після чого рух транспорту на цій дорозі буде відновлено.

Про це у своєму відеозверненні до чернівчан повідомив директор департаменту житлово-комунального господарства Володимир Бешлей, пише molbuk.ua



За його словами, ремонт вулиці затягнувся у зв’язку з низкою причин.

"Як тільки робітники розкопали дорогу, ми виявили неприємний сюрприз, про який не здогадувався ані підрядник, ані проектанти. Під землею було сховане павутиння із кабелів та труб, які лежали хаотично. Тому підряднику довелося перерити всю вулицю", – повідомив Бешлей.

Він додав, що ускладнило і затягнуло ремонтні роботи те, що підряднику довелося виконувати додаткові роботи, які не були передбачені проектом.

"А саме – замінити розвідний водопровід та повністю замінити дощову каналізацію", – сказав директор департаменту ЖКГ, додавши, що на вулиці Руській майстри працювали щодня, включаючи вихідні дні й релігійні свята.

Бешлей сказав, що поки що на вулиці буде облаштовано лише нижній шар асфальту.

"Поясню чому. На вулиці Руській знаходяться будинки, які не мають стійкого фундаменту, і підрядник не може використовувати згідно технології віброкатки для якісного ущільнення основи дороги. Тому фахівці наполягають, щоб дорога так перезимувала, і основа самостійно всілася", – сказав Бешлей.



Раніше повідомлялося, що департамент ЖКГ має намір перенести продовження ремонтних робіт на вулиці Руській на 2020 рік.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Прогулювати школу тепер не вдасться: Кабмін запровадив нові правила контролю
4 449
«Ми заледве виживаємо»: гірські громади Буковини озвучили ОВА свої проблеми
3 931
Автосалони та готель: планують забудувати територію при в’їзді у Чернівці
3 745
Заступником начальника Чернівецької ОВА можуть призначити полковника ГУР
2 724
«Де наша листоноша?»: на Буковині у відділку пошти легендарну картину замінили шафою з печивом
2 526
У Чернівцях судитимуть експосадовців лікарні, які завищили ціну генератора на 800 тис грн
2 524
Складна аварія в Чернівцях: деякі вулиці залишаться без води до завтра
2 431
Знову гірка звістка: підтвердилася загибель воїна з Буковини, який вважався зниклим безвісти
2 389
На Буковині прощаються з підполковником ТЦК, який загинув у страшній аварії
2 295
Сьогодні на Буковині зустрінуть траурний кортеж із воїном Тарасом Тимчуком
2 180