Трагічна ДТП на трасі «Чернівці–Порубне»: одна людина загинула, ще кілька отримали травми

Новини Чернівців / топ новини
5 183
0
Трагічна ДТП на трасі «Чернівці–Порубне»: одна людина загинула, ще кілька отримали травми

У Чернівецькій області внаслідок дорожньо-транспортної пригоди загинув один чоловік, ще кілька людей травмовані.

Як повідомили у прес-службі патрульної поліції Чернівецької області, ДТП сталася у межах траси "Чернівці – Порубне".



Так, відомо, що зіткнулися два транспортні засоби, внаслідок чого одна людина загинула на місці ДТП, ще 4-5 людей отримали травми.

Трагічна ДТП на трасі «Чернівці–Порубне»: одна людина загинула, ще кілька отримали травми

Трагічна ДТП на трасі «Чернівці–Порубне»: одна людина загинула, ще кілька отримали травми


Як повідомляє сайт "Глибока. Інфо", внаслідок аварії загинув громадянин Румунії, 1982 року народження. Водія та трьох пасажирів автомобіля “Mercedes” з різноманітними травмами доправили до лікарні.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.