Українці занадто люблять порівнювати своє з чимось міжнародним і визнаним.
Такого висновку дійшли автори популярного шоу #@)₴?$0 з Майклом Щуром, пише molbuk.ua
Зокрема, ведучі Майкл Щур та Єгор Шатайло у свіжому випуску передачі іронізували зі звичку називати українські міста "маленьким Віднем" чи "українською Прагою".
Як приклад, автори шоу продемонстрували відеосюжет, в якому озеро на Вінничині називають "вінницькими Мальдівами".
"Справа у сумнозвісному комплексі меншовартості. Підсвідомо ми не можемо повірити, що в Україні є гарні місця, тому й шукаємо для їхніх назв закордонні аналоги", – зауважує Єгор Шатайло.
"Плаваючи у теплому й чистому озері на Вінничині, людям приємніше думати, що вони на Мальдівах. В Україні взагалі занадто люблять порівнювати своє з чимось міжнародним і визнаним", – додав він.
Далі автори передачі демонструють частину відеосюжету, в якому Чернівці називають "маленьким Парижем":
"Це Чернівці, старовинне місто. Його називають нашим Віднем, маленьким Парижем, а ще - українською Прагою".
"Розумієте, мешканці Парижу ніколи не назвуть своє місто "французьким Лондоном", "маленьким Токіо" чи навіть "великими Чернівцями". Бо Париж – самодостатній. По-справжньому круті речі не потребують сумнівних алегорій", – зауважують автори телешоу.
Після цього у передачі демонструють вирізки з інших телесюжетів, автори яких також "страждають" порівняннями українських міст із закордонними:00
"Львів часто називають маленьким Парижем"
"Кіровоград ні з чим не сплутаєш. Ну, хіба що з Парижем. Маленьким".
"Мій Ужгород – мій маленький Париж".
"Щось я вже починаю плутатись. Чернівці вже одночасно і маленький Відень, і маленький Париж, і українська Прага. Кропивницький - теж Париж. Ужгород - Париж. І Львів – Париж. То в Україні – чотири маленьких Парижі?", – запитує у передачі Майкл Щур.
"Добре, що Бердичів ще не встигли назвати "маленьким Пало Альто", – відповів Єгор Шатайло.
Чернівецька філія Державного підприємства "Івано-Франківський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації" — це надійний партнер із забезпечення точності вимірювань, сертифікації продукції та відповідності стандартам. Філія запрошує до співпраці місцевих виробників, організації та фірми, які займаються виробництвом, експортом та імпортом, реалізацією продукції.
"Профі-Центр" — це не стереотипне середовище для вивчення іноземної. Насамперед це осередок, який має не тільки ефективну навчальну базу, яку може запропонувати студентам, а й відповідні підтвердження цьому.