На Буковині госпіталізовано жінку з численними опіками

Новини Чернівців / новини
2 331
0
На Буковині госпіталізовано жінку з численними опіками

До реанімаційного відділення Кельменецької ЦРЛ з опіками обличчя, шиї, грудної клітини, правої руки і ноги, дихальних шляхів ІІ-ІІІ ступеню госпіталізовано мешканку с. Іванівці Кельменецького району.

Про це повідомляють власні джерела, пише molbuk.ua



Опіки отримала внаслідок власної необережності, розпалюючи піч легкозаймистою речовиною. Ознаки пожежі у помешканні вищезазначеної громадянки відсутні.

Стан її здоров’я – важкий.


Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.