Синоптики попередили про негоду на Буковині: очікується гроза, шквали та град

Новини Чернівців / новини
3 590
0
Синоптики попередили про негоду на Буковині: очікується гроза, шквали та град

На Буковині сьогодні, 2 липня, синоптики попередили про небезпечні погодні умови.

Як повідомили у пресслужбі Укргідрометцентру, штормове попередження оголосили майже по всій території України, за винятком південних областей, пише molbuk.ua.



Зокрема, в Чернівецькій області та в місті Чернівцях синоптики прогнозують сильний шквалистий вітер до 25-34 м/с, мінливу хмарність. Температура повітря вдень сягне +30 градусів, однак очікується короткочасний, але значний дощ, гроза, місцями можливий град.

Також 2-5 липня в Україні, крім більшості районів західних та північних областей, утримається надзвичайний рівень пожежної небезпеки.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.