На Буковині рівень захворюваності на кір знизився на 11%

Новини Чернівців / новини
1 643
0
На Буковині рівень захворюваності на кір знизився на 11%


З 13 по 19 червня в області захворіло кором 55 осіб (37 дітей та 18 дорослих), що на 11% менше, від попереднього тижня.

Про це повідомляє Чернівецький обласний лабораторний центр, пише molbuk.ua.



Протягом 25 тижня 2019 року випадки кору реєструвались у Чернівцях – 18, Глибоцькому – 12, Сторожинецькому – 8, Герцаївському – 3, Кіцманському – 5, Новоселицькому – 2, Вижницькому – 3, Путильському районах – 3, Хотинському -1.

У Сокирянському, Заставнівському та Кельменецькому районах випадків кору не зареєстровано.

За 25 тижнів 2019 року в Чернівецькій області інтенсивний показник захворюваності кором (на 100 тисяч населення) становив 271,13.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.