Негода на Буковині: яких збитків завдала стихія

Новини Чернівців / новини / топ новини
3 976
0
Негода на Буковині: яких збитків завдала стихія


Станом на 21 червня, внаслідок погіршення погодних умов: місцями раптовий сильний дощ, місцями сильні пориви вітру, на території Чернівецької області стихія завдала чимало збитків.

Про це повідомили molbuk.ua в Чернівецькій ОДА.



Так у с. Виженка Вижницького району внаслідок раптового підняття води в р. Виженка частково зруйновано пішохідний місток.

У с. Каплівка Хотинського району поривами вітру пошкоджено покриття будинку культури (знято 3 листи шиферу).

А також у м. Чернівці по вул. Коломийській,1а внаслідок шквального вітру зруйновано металопрофільне покриття на площі 2000 м2 складської будівлі ТОВ ВКФ "Ніколас".
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують