На Буковині за добу ошукали людей майже на 63 тисячі гривень

Новини Чернівців / новини
2 170
0
На Буковині за добу ошукали людей майже на 63 тисячі гривень


За добу буковинців ошукали на майже 63 тисячі гривень.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області.



Вчора, 18 червня, до поліції звернулись двоє чернівчан та мешканець Глибоччини, які здійснювали покупку через мережу Інтернет. А перерахувавши кошти (на загальну суму 18 тисяч гривень) – так товар і не отримали.

Ще два факти шахрайства трапились із жителями Глибоцького району.

У першому випадку жителька села Молодія, отримавши повідомлення про "виграний" автомобіль, перерахувала зловмисникам 20 тисяч гривень.

Інший інцидент трапився в селі Волока: до потерпілої подзвонив псевдопрацівник служби безпеки банку. Вивідавши особисті дані, шахрай зняв з банківського рахунку жінки 15 тисяч гривень.

А в Чернівцях до 88-річної пенсіонерки зателефонувала особа, що представилась її донькою. Під приводом допомоги у вирішенні проблеми із законом, зловмисниця заволоділа грошима у сумі 10 тисяч гривень.

Поліція Буковини застерігає!

Шахраї, зазвичай, б'ють на емоції та переконують: діяти невідкладно, і кожна секунда затримки – може вартувати життя.

Завдання афериста – викликати стрес і змусити людину, вимкнувши розум, керуватися емоціями.

Щоб не стати жертвою телефонних шахраїв запам’ятайте:

1. Під час такого дзвінка перепитайте, в якому відділі поліції або відділені поліції знаходиться Ваш родич, адресу його місцезнаходження та вимагайте назвати прізвище, ім’я і по батькові Вашого родича, число, місяць та рік його народження.

2. Якщо ці дані не співпадуть, то шахраї набрали Ваш номер шляхом випадкового набору, тому повідомте їм, що Ви звертаєтесь до поліції.

3. Після такого дзвінка зателефонуйте родичу і з'ясуйте, де він перебуває у даний час та чи дійсно він потребує Вашої допомоги.

4. У разі, якщо Ваша близька людина не бере слухавку, то зателефонуйте за номером "102" або у відділення, де зі слів шахраїв, вона знаходиться, або під’їдьте туди особисто. Ніким і ні в якому разі грошові кошти не передавайте та не пересилайте на картку.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Читайте також

00:15
Як зробити рушники м'якими без кондиціонера: метод шокує простотою
01 квітня, 2025
23:57
Три найскладніших знаки Зодіаку серед чоловіків
23:40
Ці продукти, які вживаєте в їжу регулярно, викликають запалення і біль в суглобах
23:19
Зеленський назвав можливі причини відсутності "шахедного терору" минулої ночі
22:59
Гороскоп на 2 квітня: Ракам - сюрприз, Водоліям - несподіваний подарунок
22:42
У Чернівцях розпочався запис у школу першокласників
22:21
Футболісти працювали по-максимуму, - тренер Буковини прокоментував вихід у пів фінал Кубка України
21:59
"Пряму вказівку дав Запаранюк": депутат "Слуги народу" зізнався, чому не прийшов на сесію Чернівецької облради

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм