Футбол: післязавтра «Буковина» стартує у першості другої ліги

Новини Чернівців / спорт
2 259
0
Футбол: післязавтра «Буковина» стартує у першості другої ліги

У суботу, 6 квітня, чернівецька "Буковина" продовжить офіційні матчі у другій лізі. О 15.00 на своєму стадіоні вона приймає лідера "Минай" (Ужгород).

Як передає кореспондент molbuk.ua, напередодні відбулася прес-конференція керівництва клубу.



- Відбулося засідання членів ради клубу, - розповів новий генеральний директор "Буковини" Валерій Королянчук. – Президентом клубу став Вадим Заяць, головним тренером Віталій Куниця, а тренером воротарів Роман Нестеренко.

-Команда зібралася 21 січня, - повідомив головний тренер Віталій Куниця. – Ми провели повноцінні три збори і 11 контрольних ігор. Брали участь у турнірі міського голови Івано-Франківська. У нас іде селекція. Ми розсталися з тими, хто не дотягує до рівня другої ліги. Шукали футболістів з досвідом під наш стиль гри. Ми знайшли таких. Вони допоможуть команді піти з останнього місця і повернути віру вболівальників у клуб.

Покинули команду ще восени 5 гравців. А згодом воротар Богдан Степаненко (потрапив під дискваліфікацію), нападник Віктор Масікевич, також не підійшли нам півзахисники Віталій Бурко і Артем Меркушов. Вони не прогресували. Маємо поповнення. У важкі моменти з нами знову буде ветеран і рекордсмен за зіграними матчами за "Буковину" Олег Керчу. Він приїхав з команди "Воркута" (Торонто, Канада). Також повернулися Андрій Гусін ("Полісся" Житомир), Андрій Шишигін ("Полісся"), Олександр Вечтомов з Грузії. Є новачки – Ярослав Галенко ("Нива", Тернопіль), Дмитро Баранов ("Полісся") і воротар Марко Медведєв ("Зірка", Кропивницький). Це якісне підсилення. Тренер вірить, що команда радуватиме своїх вболівальників.

- Я провів переговори з президентом клубу, - розповів захисник Олег Керчу. – У 2010-2013 роках ми з ним працювали. Вадим Заяць запропонував допомогти, якщо у мене ще є сили. Щонайменше до кінця цього сезону я буду в команді. "Буковина" має показувати сильний буковинський дух.

- Я хочу, щоб багато людей приходило на стадіон, - запевнив захисник Андрій Шишигін. – Вірте в команду. Ми докладемо всіх зусиль, щоб з кожною грою було дедалі більше вболівальників.

- Я повернувся в команду, - сказав син легендарного футболіста Андрій Гусін-молодший. – Тут до мене дуже добре ставляться. Я впевнений, що наступного року буде більш висока мета. Ми не підведемо. Гадаю, що дві-три тисячі вболівальників приходитимуть на наші матчі.

- Чернівці – це моя друга батьківщина, – запевнив захисник Олександр Вечтомов. – Своїм досвідом хочу допомогти команді. Вірю, що приходитимуть на стадіон по 4-5 тисяч вболівальників, як тоді, коли я тут раніше грав.

- Я дуже хочу допомогти команді, - наголосив воротар Марко Медведєв. – Ми маємо піти з останнього місця. Вірю, що наступного року будемо боротися за вихід до першої ліги.

Як повідомив Валерій Королянчук, контракти з усіма новачками підписано до червня 2020 року. Є невелика заборгованість перед футболістами і перед Професіональною футбольною лігою України. Ці питання поступово розв’язуються. Наш президент Вадим Заяць зараз перебуває у Києві і вирішує питання фінансування клубу.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Читайте також

02:00
Розчинна проти заварної: ось яка кава корисніша насправді
01:45
5 неефективних вправ, які варто припинити виконувати у спортзалі
01:30
Її не потрібно дотримуватись щодня. Названо найкращу дієту для схуднення
01:15
Ці 5 горіхів найкорисніші для вашого здоров'я: варто додати їх на тарілку
01:00
Небезпечно для очей: скільки часу можна дивитися телевізор без шкоди?
00:30
Чому корисно пити чай із кориці: названо 7 цілющих властивостей цього напою
00:30
Що станеться з організмом, якщо регулярно їсти насіння чіа: дієтологи дали відповідь
00:15
Як зробити рушники м'якими без кондиціонера: метод шокує простотою

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм