Порошенко розповів, скільки надбавок до пенсій отримають пенсіонери Буковини

Новини Чернівців / новини
2 685
0
Порошенко розповів, скільки надбавок до пенсій отримають пенсіонери Буковини

Президент України Петро Порошенко вважає своїм завданням побороти бідність українців.

Як передає кореспондент molbuk.ua, про це глава держави повідомив сьогодні у Чернівцях під час зустрічі з виборцями на площі Філармонії.



"Позиція перша - 160 тисячам пенсіонерів Буковини з 1 березня уже проведено індексацію. Вони почнуть отримувати підвищені пенсії. І я знаю, що цього не достатньо і мало. Це те, що зараз дає можливість українська економіка. Є ті, хто отримав підвищення 700-800 гривень, але є й ті, хто отримує мінімальну пенсію. І вони, оскільки мають низьку базу, працювали санітарками, прибиральницями 20-30 років... Це нелегка праця, але ви знаєте, які тоді були зарплати. І пенсію вони зараз отримують мінімальну", - повідомив президент.

Порошенко зауважив, що для таких категорій пенсіонерів є другий крок – компенсації.

"Компенсація складає 2410 гривень кожному. 1205 грн – у березні уже виплачено 95 відсоткам, і 1205 – в квітні. Це підтримка тим людям, які отримують мінімальну пенсію. І ми будемо намагатися це робити постійно, кожного року", - повідомив Порошенко.

Він додав, що на Буковині до такої категорії пенсіонерів належать 54 тисячі осіб.

"52100 осіб уже отримали цю надбавку і компенсацію", - додав президент.

Окрім того, президент повідомив про "третю позицію, яка також запущена у березні":

"Вона називається "монетизація". Що це таке? Це те, що раніше виплачувалося з бюджету безготівкою газовим компаніям, а до людей не доходило ні копійки. Я звернувся до уряду і дякую уряду, що він підтримав. Особисто прем’єр-міністр Гройсман реалізував це прохання і звернення президента. І вже у березні кожному, хто отримає субсидії – а це 72 відсотки пенсіонерів – отримають її "живими" грошима. У середньому – 1500 гривень на місяць", - додав Порошенко.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У центрі Чернівців відкрився перший в Україні рекрутинговий центр 108 батальйону бригади "Едельвейс" - фото
«Долар слабшає через глобальні зміни»: чому долар у світі дешевшає та чого чекати українцям
Смертельна аварія у Чернівцях: водій автомобіля збив велосипедиста
«Стояли впритул до ворога»: прикордонник з Буковини про бої на Донеччині
ексклюзив
На Буковині синоптики попередили про пориви вітру
Масована нічна атака РФ: ракети летіли на Львів, під ударом захід України
28 червня, 2025
З нагоди Дня Конституції України на горі Веприк розгорнули 20-метровий прапор - фото
«Не завжди діти відразу говорять про це»: скількох педофілів засудили на Буковині за останні п’ять років
ексклюзив
«Тато – мій ангелик»: дружина загиблого воїна з Буковини просить визнати його Героєм
Сьогодні на Буковині попрощаються із воїном Віталієм Шалаєвим