Павлюк пояснив, чому залишив на посадах радників Фищука

Новини Чернівців / політика, влада
2 749
0
Павлюк пояснив, чому залишив на посадах радників Фищука

Виконувач обов’язків голови Чернівецької ОДА Михайло Павлюк пояснив, чому він зберіг у патронатній службі радників колишнього голови ОДА Олександра Фищука.

Як передає кореспондент molbuk.ua, про це посадовець повідомив сьогодні на прес-конференції.



Зокрема, він сказав, що "не перезатверджує радників чи помічників", оскільки для цього є апарат обласної держадміністрації.

"З моменту, відколи я став виконувачем обов’язків – а сьогодні 100-й день – у мене було дуже мало часу над тим, щоб думати, яка людина буде сидіти за півметра від мене та виконувати ті першочергові завдання", - пояснив він.

Павлюк додав, що відтоді він вирішував, які першочергові завдання дати своїм колегам у адміністрації.

Водночас посадовець охарактеризував своїх радників як досвідчених та відповідальних людей.

"В патронатній службі є різні люди - є генерали правоохоронних органів, а є люди, які недавно були залучені. Мені приємно, що двоє дівчат, які працюють зі мною в патронатній службі – це кращі студентки з ЧНУ. Є люди, які мають депутатський адміністративний досвід...", - сказав в.о. голови ОДА.

Також Павлюк запевнив, що у випадку, якщо будуть зафіксовані будь-які зловживання з боку його підопічних, його реакція буде миттєвою.

Як відомо, після відставки голови Чернівецької ОДА Олександра Фищука, його радники також написали заяви на звільнення. Щоправда, в.о. голови Павлюк залишив їх на посадах.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Читайте також

Війська РФ за ніч і ранок 44 рази обстрілювали прикордоння Сумщини, є поранений
У Чернівцях під час ремонтних робіт у кав’ярні виявили автентичний фасад
Пенсії, виплати ВПО, субсидії, тарифи: що зміниться з 1 квітня
У Міноборони створили управління космічної політики
Як виглядала Резиденція митрополитів майже століття тому – фото
Кліщі навіть на метр до вас не підповзуть: ось що потрібно зробити перед виходом на вулицю
У Чернівцях відбувся всеукраїнський освітянський форум
Хвороби та військова служба: хто може отримати звільнення від мобілізації

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм