Громада ще одного села на Буковині хоче приєднатися до ПЦУ: збори відбудуться завтра

Новини Чернівців / новини / топ новини
4 522
0
Громада ще одного села на Буковині хоче приєднатися до ПЦУ: збори відбудуться завтра

У Чернівецькій області релігійна громада ще одного села планує приєднатися до Православної церкви України.

Мова йде про жителів села Червона Діброва Глибоцького району. Про це у своєму Facebook повідомив користувач Володимир Булгаков, пише molbuk.ua.



У повідомленні зазначається, що прихожани місцевої церкви святого Дмитрія Солунського зберуться завтра, 10 лютого, на збори релігійної громади. Там вони вирішуватимуть питання переходу до Православної церкви України.

Громада ще одного села на Буковині хоче приєднатися до ПЦУ: збори відбудуться завтра


Нагадаємо, 10 лютого громада села Михальча Сторожинецького району також вирішуватиме, чи перейти до ПЦУ.

Як відомо, у Чернівецькій області уже вісім церковних громад прийняли рішення про перехід з підпорядкування РПЦ до Православної церкви України.

Першою про такі наміри висловилась громада села Шишківці Кіцманського району 19 грудня 2018 року. Пізніше до ПЦУ перейшли церковні громади сіл Карапчів Вижницького району та Боянчук Застанівського району.

20 січня громада церкви Успіння Пресвятої Богородиці села Горошівці Заставнівського району ухвалила рішення про перехід до Православної церкви України.

27 січня рішення про перехід церковної громади до ПЦУ ухвалили в селі Ясени Сторожинецького району, а також парафія села Задубрівка Заставнівського району. Також розірвати стосунки з Московським патріархатом вирішила громада села Васловівці Заставнівського району.

8 січня 2019 року архієпископ Чернівецький і Кіцманський Онуфрій на прес-конференції повідомив про наміри ще 15 церковних громад Чернівецької області перейти до ПЦУ.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Африканська спека накрила Україну: синоптик назвав дату, коли стане прохолодніше
12 396
У Києві через обстріл майже 30 постраждалих: горіли "швидкі", будинки та кіностудія
6 147
У Дністровському водосховищі - критично низький рівень води: на ГЕС зменшили виробіток електроенергії
5 780
Пенсії в Україні оформлюватимуть інакше: кому від серпня стаж зараховуватимуть за новими правилами
5 271
Пенсіонерам необхідно змінити картки: один із великих банків припиняє роботу з Пенсійним фондом
4 728
Реставрація за 2,6 млн грн так і не почалася: на Буковині судитимуть підрядника
4 727
Курс валют на 1 серпня: скільки коштують долар, євро і злотий
4 671
У басейн забороняють приносити воду та їжу: фахівчиня пояснила, чи це дозволено
4 142
Нові виплати, тарифи й правила: до яких змін готуватись українцям у серпні
3 647
Сьогодні на Буковині попрощаються з двома полеглими воїнами
3 367