У Чернівцях суд залишив без розгляду позов Продана до податківців

Новини Чернівців / новини
1 453
0
У Чернівцях суд залишив без розгляду позов Продана до податківців

У Чернівцях окружний адміністративний суд вирішив залишити без розгляду позов секретаря Чернівецької міськради Василя Продана до Головного управління ДФС в Чернівецькій області.

Як зазначається у судовій ухвалі, яка була оприлюднена в Єдиному реєстрі судових рішень 20 грудня, позивач двічі не з’являвся у підготовче засідання у цій справі, тому суддя прийняв рішення задовольнити клопотання про залишення позову без розгляду, пише molbuk.ua



Як відомо, Василь Продан звертався до суду із позовом, у якому просив визнати протиправним і скасувати два пункти наказу в.о. начальника Головного управління ДФС в Чернівецькій області №237 від 10 квітня 2018 року "Про проведення документальної перевірки". Зміст вказаного документа у податковій засекретили, зазначивши, що наказ стосується позапланової перевірки фізичної особи щодо сплати податків.

"Виходячи з викладеного повідомляємо, що в наказі в.о. начальника Головного управління ДФС в Чернівецькій області від 10.04.2018 р. №237 міститься інформація щодо проведення документальної позапланової перевірки фізичної особи з питань своєчасності, достовірності, повноти нарахування та сплати податку на доходи фізичних осіб та військового збору", - йдеться у відповіді ГУ ДФС в області на інформаційний запит кореспондента molbuk.ua

Водночас у попередніх судових ухвалах з цього питання зазначається, що 11 жовтня представник Продана подав до суду клопотання про зупинення провадження у справі на строк 30 днів "з метою досягнення примирення між сторонами".

Суд задовольнив клопотання про зупинення провадження в цій справі та призначив наступне засідання у справі на 3 грудня 2018 року. На це судове слухання ані Продан, ані його представник не прибули, хоча обоє були належно повідомлені про дату і час початку засідання.

Пізніше Продан в ефірі одного з місцевих телеканалів повідомив, що ДФС вирішила його перевірити як підприємця.

"За доносом Бурбака мене як підприємця хочуть перевірити з 93-го року. Хоча закон вказує, що перевірки можна здійснювати за останні три роки. Я оскаржую саме факт проведення перевірки з 1993 року", - сказав Василь Продан.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Читайте також

13:20
У Чернівцях знову "замінували" кілька навчальних закладів
13:00
Волонтери заявили, що "Клічук спить і бачить", як їх виселити із приміщення у центрі Чернівців. У мерії прокоментували
12:39
Покинуті на дорогах авто у Чернівцях забиратимуть на штрафмайданчики
12:19
Курс валют у Чернівцях 2 квітня
11:59
Поліція встановила вандалів, які пошкодили паркан у центрі Чернівців
11:37
Нацбанк скасував ліміти на карткові перекази
11:25
Який інтернет у Чернівцях справді швидкий і надійний? Думки чернівчан!
11:19
Зливав паливо зі службового авто: на Буковині судитимуть чоловіка

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм