Weather

Чернівчани просять заборонити поліетиленові пакети у торгівлі

Новини Чернівців / Життя
4 382
0
Чернівчани просять заборонити поліетиленові пакети у торгівлі

У Чернівцях жителі міста просять владу заборонити використання одноразових поліетиленових пакетів у роздрібній торгівлі та сфері обслуговування.

Відповідну електронну петицію зареєстрували в Єдиному сервісі петицій, пише molbuk.ua

"Прошу послідувати прикладу Львова, та більше ніж 40 країн світу , і прийняти рішення про поступову заборону і відмову від використання поліетиленових пакетів та їх синтетичних аналогів в сфері торгівлі і обслуговування з 2020 року в межах міста Чернівці, та впровадження натомість паперовових пакетів, тканинних торб, та пакетів з природньої сировини", - йдеться у петиції.

"Звичайні поліетиленові пакети, які всі звикли купувати в супермаркетах, магазинах і т.ін., несуть величезну шкоду екології. Справа в тому, що період розпаду поліетиленових пакетів, як уже говорилося, перевищує 100 років, тоді як час використання цього ж пакета становить не більше 30 хвилин. При цьому, згідно з дослідженнями, в Україні на одну людину припадає понад 500 пакетів на рік, тоді як, наприклад, житель Німеччини використовує всього близько 40 пакетів на рік", - пише автор петиції Андрій Сидорчук.

Давайте зробимо разом величезний крок в збереженні нашої природи та стану наколишнього серидовища.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують