«Точно не вороги»: Продан розповів про свою випадкову зустріч з Бурбаком

Новини Чернівців / політика, влада
2 654
0
«Точно не вороги»: Продан розповів про свою випадкову зустріч з Бурбаком

Секретар Чернівецької міськради Василь Продан заявив, що керівники партії "Народний фронт" є його політичними опонентами, але "точно не ворогами".

Про це посадовець заявив у ефірі телеканалу "Чернівецький промінь" 8 листопада, пише molbuk.ua

Зокрема, чиновник розповів, що у ході відзначення 100-річчя Буковинського народного віча він мав нагоду перетнутися з Арсенієм Яценюком, Арсеном Аваковим, Олексієм Каспруком та Максимом Бурбаком.

"Спілкувалися. Було так, що я, коли йшов по вулиці Шіллера, а весь "Народний фронт" проводив захід у Палаці Академічному. Вийшло так, що вони вийшли на вулицю. Виходить так, що я йшов на Соборну площу, а там їх стоїть приблизно сто людей, з’їзд трьох областей. Пройшлось через них всіх проходити. З ними всіма привітався, тому, що може ми і політичні опоненти, але точно не вороги. Максим Юрійович прийшов запитати, чи я прийшов вступати у "Народний фронт". Я сказав, що не дочекаєтесь. Гарно поспілкувалися і я собі пішов далі", - сказав він.

Водночас у коментарі кореспонденту molbuk.ua Бурбак сказав, що Продан "як завжди все перебріхує".

"Коли у нас закінчилась зустріч з Арсенієм Яценюком з нагоди 100-річчя Буковинського віча, він [Продан, - авт.] проходив через ряди моїх колег. Я його запитав що він тут робить? Він же не член НФ. Певно йому здалось, що його кудись запрошують", - сказав Бурбак.

Водночас народний депутат сказав, що "не бажає ототожнюватись із політичним злочинним угруповання залишків команди Фірташа".

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Назвали десятку шкіл Буковини, де учні склали НМТ на найвищі бали
6 982
Івасюк та Кузнєцова – на Театральній площі: у Чернівцях відтворили перше виконання «Червоної рути»
6 966
Через затори і нові дорожні знаки: чому перенесли зупинки у Чернівцях
6 074
Роздають сміттєві контейнери: хто з чернівчан може їх отримати безкоштовно
5 701
"Був добрим і відкритим": на війні загинув воїн з Буковини Василь Гулей
4 204
«Спокійно в нас не буває ніколи»: до дитячої лікарні щодня потрапляють діти через ДТП, падіння, удари
3 641
Коли настане зима у цьому році і якою вона буде: неочікуваний прогноз кліматолога
3 622
«Дуже добра картопля, не розварюється»: яких цін очікувати на фрукти та овочі восени
3 198
У Чернівцях громадський транспорт тимчасово курсуватиме за зміненими маршрутами
2 920
Економісти та психологи б’ють рекорди: у ЧНУ навчається майже 3600 першокурсників
2 385


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.