На Буковині не планують закривати школи через масову захворюваність на кір

Новини Чернівців / новини
1 257
0
На Буковині не планують закривати школи через масову захворюваність на кір

У Чернівецькій області закривати школи через спалахи кору немає сенсу.

Про це сьогодні на прес-конференції сьогодні повідомили представники департаменту охорони здоров’я ОДА, передає кореспондент molbuk.ua

"Те, що школи закривають через спалахи кору – жодним чином не вплине на рівень захворюваності. Кір не належить до тих інфекційних хвороб, яким можна протистояти завдяки закриттю шкіл",— каже в.о. директора ДУ "Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України" Наталія Гопко.

"Інкубаційний період у кору тривалий. Якщо при грипі інкубаційний період від кількох годин до семи днів, то при кору від 7-9 діб до 21-23 доби. У такому випадку школи мають закривати від вересня і до травня, це не приносить ніякої користі. Епідемію це абсолютно не перериває",— додала заступниця директора департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації Марія Поліщук.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Читайте також

10:15
У Чернівцях оброблятимуть два парки від кліщів
09:59
Війська РФ за добу 56 разів обстріляли прикордоння Чернігівщини, Сумщини та Харківщини
09:37
Епідсезон наближається до завершення: кількість хворих на ГРВІ зменшується
09:17
На Буковині перевіряють дороги після зими
09:00
Масований удар дронів по Харкову: що відомо про потерпілих
08:40
Кабмін змінив склад правління «Укрзалізниці»
08:20
Росіяни знову просунулися на Донеччині
08:00
2 квітня: яке сьогодні свято, традиції

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм