У Чернівцях біля залізничного вокзалу хочуть облаштувати «зебру» з острівцем безпеки

Новини Чернівців / новини
1 975
0
У Чернівцях біля залізничного вокзалу хочуть облаштувати «зебру» з острівцем безпеки

У Чернівцях патрульна поліція пропонує облаштувати пішохідний перехід з острівцем безпеки на вулиці Гагаріна перед центральним входом до приміщення залізничного вокзалу.

З відповідною пропозицією до міськради звернувся керівник управління патрульної поліції Чернівецької області Артур Шкроб, про що він повідомив на власній сторінці у Facebook, пише molbuk.ua

Він зазначив, що виникла ідея зробити пішохідний перехід біля залізничного вокзалу "Чернівці" не тільки безпечнішим та комфортним для громадян, а й гарнішим.

Для цього правоохоронець пропонує: пішохідний перехід вимостити бруківочним каменем червоного та білого кольору, щоб він був помітним; на середині проїзної частини на пішохідному переході облаштувати припіднятий над рівнем проїзної частини острівець безпеки, з відповідними дорожніми знаками та розміткою, що підвищить рівень безпеки пішоходів; на протилежній стороні будівлі залізничного вокзалу в дотичному місці облаштувати підняту над рівнем проїзної частини "антикишеню", що унеможливить паркування автомобілів безпосередньо на пішохідному переході та забезпечить комфорт та безпеку для пішоходів.

Шкроб додав, що лист із відповідною пропозицією він направив до Чернівецької міськради.



Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У селі на Буковині з квітами та калачами зустріли воїна, що повернувся з полону - фото
9 206
На Буковині попрощаються із відважним захисником Іваном Темчуком
6 192
У Пруті біля міського пляжу в Чернівцях виявили фекалії та кишкові інфекції
5 295
На одній асфальт, а на другій бруківка: у Чернівцях оголосили тендер на капремонт двох вулиць
4 436
«Вижив за 60 метрів від ворога»: лейтенанта з Буковини відзначили високими державними нагородами
4 336
У Чернівцях тимчасово вимкнуть воду на кількох вулицях: адреси
3 443
У душовій упала стеля, всюди лазять таргани: студенти скаржаться на умови у гуртожитку ЧНУ - відео
3 191
"Герої живуть серед нас": воїн із Буковини отримав високу нагороду
2 987
У селі на Буковині невідомі зірвали банер із портретом полеглого воїна Павла Унгуряна
2 772
Знову аварія у Чернівцях на важливій вулиці: рух ускладнений
2 729