Стояв збоку і спостерігав за переміщенням контрабанди: на Буковині прикордонника засудили за хабар

Новини Чернівців
1 484
0
Стояв збоку і спостерігав за переміщенням контрабанди: на Буковині прикордонника засудили за хабар


20-річного прикордонника засудили до арешту на три місяці за хабар у 600 доларів. Його він отримав за те, що дозволив переправити контрабанду з цигарками через кордон України до Румунії.

Про це йдеться у Єдиному реєстрі судових рішень.

7 серпня о другій ночі прикордонник був у наряді на ділянці відповідальності відділу прикордонної служби "Красноїльськ". Близько 03.00 до солдата підійшов невідомий і повідомив про необхідність залишити ділянку кордону. Оскільки даний громадянин мав намір здійснити там незаконне переміщення тютюнових виробів поза прикордонним та митним контролем через державний кордон України в Румунію.

При цьому невідомий запропонував солдату неправомірну вигоду у розмірі 600 євро. Прикордонник погодився і після цього покинув місце несення служби. Він зі сторони спостерігав, як переправляли до Румунії ящики з тютюновими виробами.

Хабар у 600 Євро був виявлений та вилучений через два дні під час проведення стройового огляду.

Сторожинецький районний суд прикордонника визнав винним. Призначили покарання у виді арешту на строк три місяці та додаткового покарання у виді позбавлення права займатися діяльністю, пов’язаною з охороною Державного кордону України строком на півтори роки.

Речові докази у розмірі 600Євро вирішили передати в дохід держави.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Міланка осиротіла: у селі під Чернівцями поховали жорстоко вбиту 21-річну жінку — відео
1 203 193
Це горе для обох родин: дружина підозрюваного у вбивстві 21-річної жінки розповіла про подробиці трагедії
121 353
Чернівці 100 років тому: оживили старі фото міста - відео
35 553
Знову гірка втрата: на Буковині проведуть в останню дорогу медика Ігоря Кумку
20 765
1500 вишитих рушників і живий коридор: у Чернівцях проведуть масштабний флешмоб
16 935
У Чернівцях виставили на аукціон землю під багатоповерхівку: яка стартова ціна
16 204
Батька і сина, підозрюваних у жорстокому вбивстві 21-річної жінки, взято під варту
14 629
Вважався зниклим безвісти: на Буковині зустрінуть траурний кортеж із воїном Русланом Горичаном
13 986
Знову гірка втрата: на війні загинув військовий з Буковини Іван Назаров
13 593
У Чернівцях попрощалися з молодшим сержантом Ігорем Ярошенком
11 748