Перевізник розповів, як покарають водія маршрутки, який насміхався з бійця АТО

Новини Чернівців / топ новини
5 823
0
Перевізник розповів, як покарають водія маршрутки, який насміхався з бійця АТО

У Чернівцях водієві маршрутки №9, який насміхався з учасника бойових дій Миколи Гуцкала, випишуть догану.

Про це у коментарі кореспонденту molbuk.ua повідомив гендиректор фірми-перевізників Віталій Дзюбак.

"Ми якраз тільки-но обговорювали цю ситуацію разом з перевізником, начальником управління транспорту, учасниками АТО і членом виконкому Антоніною Бабюк. Ці ситуації виникають тоді, коли люди не до кінця зрозуміли одне одного", - сказав Дзюбак, додавши, що водій визнав свою провину.

"Врешті, він (водій, - ред.) не відмовив учаснику бойових дій у проїзді. Водій, звичайно, отримає догану. А з іншими перевізниками ми проведемо бесіду про культуру спілкування", - повідомив керівник підприємства.

Раніше повідомлялося, що у Чернівцях водій маршрутного автобуса насміхався над учасником антитерористичної операції Миколою Гуцкалом, обурюючись через його посвідчення, яке дає можливість безкоштовного проїзду в громадському транспорті.

Микола заявив, що вимагає вибачення водія та його звільнення з роботи.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
У Чернівцях колишній начальник фіскальної служби почав самовільне будівництво у заповіднику
30 937
Купують сітками: на ринках Чернівців ціни на капусту рекордно низькі
15 570
У селі на Буковині жінка з кількаметрової висоти впала з кладки у річку
13 225
З одного боку – скеля, з іншого – крутий схил: на Буковині розпочали ремонт гірського серпантину
10 518
«Що нам тепер робити? Помирати?»: на Буковині мобілізували чоловіка, батьки якого обоє з інвалідністю — відео
10 090
Два закарпатські села потрапили до переліку найкращих туристичних сіл світу
9 297
Суди тривали роками: примішення колишньої "Української книги" у центрі Чернівців повернули громаді
6 100
Стало відомо, чи будуть завтра екстрені відключення на Буковині
3 735
«Це щоденна праця»: дев’ятикласниця з Чернівців отримуватиме Шевченківську стипендію
3 719
Йому було лише 19 років: що відомо про загиблого буковинця Олексія Карлійчука
3 433


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.