На Буковині на кір хворіють менше, але спалах триває

Новини Чернівців
907
0
На Буковині на кір хворіють менше, але спалах триває


20 осіб захворіло на кір впродовж минулого тижня. З них 16 дітей та 4 дорослих, що на 8 випадків менше в порівнянні з попереднім тижнем.

"Чернівецький обласний лабораторний центр" інформує, що в Чернівецькій області триває спалах кору.

Протягом тижня випадки кору реєструвались у м.Чернівці – 8, Сокирянському районі – 6, Заставнівському – 4, Хотинському районі – 1, Путильському районі – 1.
В 2018 році, станом на 26.09.2018 зареєстровано 1370 випадків кору, з них 924 серед дітей.

За період спалаху з 01.01.2017 по 26.09.2018 в Чернівецькій області зареєстровано 1660 випадків кору. Серед захворілих 1160 дітей та 500 дорослих. Було госпіталізовано 796 хворих, з них 415 дітей.

Протягом спалаху у 60 хворих кором зареєстровані ускладнення, захворіло кором 17 вагітних та 1 новонароджений. Летальних випадків від кору в області не зареєстровано.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують