Справа Білика: суд досі не може допитати всіх свідків

Новини Чернівців
1 808
0
Справа Білика: суд досі не може допитати всіх свідків


Сьогодні відбувся суд у справі Білика, на якому допитали перших чотирьох свідків, щодо яких був застосований привід.

Як повідомляє громадянська мережа Опора, свої свідчення суду надали троє членів дільничих виборчих виборців комісії та одна з виборців, яка за грошову винагороду фотографували бюлетені з голосами за Білика в кабінках для голосування.

Інших двох свідків, які знову не з'явилися на засідання, суд своєю ухвалою зобов'язав сплатити стягнення у розмірі 1762 гривень.

Також завдяки приводу було встановлено, що близько десяти свідків змінили місце проживання, оскільки виписалися з гуртожитків. Звязатися з ними та встановити адресу проживання для застосування приводу доручили прокурору.

Наступні судові засіння у цій справі відбудуться 4 та 11 жовтня о 14.00.

***

Як відомо, під час місцевих виборів у Чернівцях у жовтні 2015 року спостерігачі зафіксували масовий підкуп студентів, які голосували за кандидата від партії "Рідне місто" Ростислава Білика.

Пізніше правоохоронні органи висунули підозру Білику і провели обшук в його квартирі.

Згодом Білик виїхав за межі України, а поліція оголосила депутата у розшук.

У липні 2016 року Білик повернувся до Чернівців, і заявив, що кримінальне провадження, порушене проти нього - це наслідок боротьби з ним нардепа Максима Бурбака.

Пізніше суд кілька разів продовжував депутатові особисте зобов’язання.

У квітні 2017 року у Чернівцях генпрокурор Юрій Луценко заявив, що "справа із підкупом виборців фактично під загрозою, оскільки двоє свідків змінили свої покази".

12 лютого суд переніс засідання у справі Білика у зв’язку з тим, що обвинувачений та його захист не з’явилися на судове засідання.

28 лютого суд відмовив стороні обвинуваченого у задоволенні клопотання про відвід прокурора.

27 березня Білик у суді заявив, що не вважає себе винним у справі підкупу виборців у Чернівцях
.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Депутати просять, щоб у Чернівцях не відключали від світла певні житлові об'єкти: про які саме йдеться
21 858
Відключення світла на Буковині: графіки на завтра, 29 січня
11 482
Бійка за участю прикордонників у селі на Буковині: що кажуть в громаді та ДПСУ
9 687
Волонтерка з Чернівців, яка допомагає ЗСУ, розповіла, про що говорили із Зеленським
7 209
Уряд включив "Буковину-1" до Реєстру індустріальних парків: що там вироблятимуть
4 873
«Ця звістка була, наче укол у серце»: що відомо про загиблого захисника з Буковини Степана Татарина
3 784
В Україну насуваються сильні морози: коли чекати до -24
3 618
У центрі Чернівців на жінку впала брила льоду: вона потрапила до лікарні
3 258
Тече зі стелі: у ліцеї Чернівців під час відлиги затопило актову залу - відео
2 965
Відключення залишаються тривалими: графік знеструмлення на Буковині на 30 січня
2 859