Продан хоче ліквідувати інспекцію благоустрою Чернівців

Новини Чернівців / топ новини / політика, влада
3 869
0
Продан хоче ліквідувати інспекцію благоустрою Чернівців

Чернівецька міська рада має намір ліквідувати інспекцію з питань благоустрою, замінивши її управлінням благоустрою.

Про це сьогодні на брифінгу в міськраді повідомив секретар ради Василь Продан, пише molbuk.ua

Він сказав, що у міськраді мають намір розглянути питання "не так про ліквідацію інспекції з благоустрою, а про утворення нового управління".

"Тому що, на сьогоднішній день, всі люди, які працюють в інспекції при виконавчому комітеті, не є працівниками органів місцевого самоврядування. Змінився закон, який чітко передбачає, що всі працівники, які працюють в напрямку благоустрою, мають бути службовцями органів місцевого самоврядування. Відповідно, в них змінюється статус, і треба прийняти іншу структуру. Цей закон вступає в дію 28 вересня. В тому числі, додається до благоустрою питання по паркуванню. Треба створювати таку структуру чи управління або департамент, що ми, відповідно до чинного законодавства, плануємо зробити", - сказав чиновник.

Він додав, що усі працівники нового управління будуть обиратися на посаду методом конкурсного відбору.

"Це не моє бажання, а вимога закону. В тому числі, всі працівники інспекції з благоустрою, які захочуть працювати в управлінні благоустрою, звичайно, зможуть подаватись на конкурс. Враховуючи, що у них є досвід, мені здається, що вони матимуть перевагу перед іншими учасниками", - сказав Продан.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують
Відстрочка від мобілізації більше недоступна: кого система “Оберіг” внесла до «чорного списку»
Шукають майже два тижні: батьки 13-річної Еріки Руснак просять її повернутися - відео
«Їх викидали і палили»: працівники Чернівецького музею відновили ікони, яким понад сто років
Більше не Першотравневий: відзавтра райсуд у Чернівцях називатиметься інакше
У Чернівцях біля лікарні на тротуар впало дерево - фото
Вперше за 60 років: у Чернівцях розпочнуть капремонт вулиці Головної за 200 мільйонів гривень
Гроза та заморозки вночі: на Буковині очікується різке погіршення погоди
Чернівчан просять зустріти загиблого Героя Валерія Боднарюка
Замість басейну - котлован: територія для Палацу водних видів спорту у Чернівцях стала небезпечною - фото
Звільнилися двоє заступників керівника управління освіти Чернівців: що сталося