Протягом двох днів буковинці намагались вивезти одних і тих же дітей до Італії за «липовими» дорученнями

Новини Чернівців / новини
4 964
0
Протягом двох днів буковинці намагались вивезти одних і тих же дітей до Італії за «липовими» дорученнями

14 і 15 серпня на одному і тому ж пункті пропуску прикордонники затримали мешканців Чернівецької області, які двічі намагались вивезти двох неповнолітніх дівчат за кордон за підробленими дорученнями від батьків.

Про це повідомили у прес-службі Західного регіонального управління Держприкордонслужби, пише molbuk.ua.

Так, вночі 14 серпня через пункт пропуску "Тиса" на мікроавтобусі "Мерседес" польської реєстрації прямував наш співвітчизник разом з двома малолітніми дітьми. На паспортний контроль 25-річний чернівчанин надав дозволи від батьків дівчат на їх виїзд за кордон, видані Генконсульством України в Мілані.

Під час перевірки прикордонники Чопського загону виявили ознаки підробки вищезазначених заяв. Крім того, військовослужбовці з’ясували, що на момент видачі цих документів мама дітей навіть у Італії не була.

Про виявлене правопорушення охоронці кордону повідомили Національну Поліцію, адже за таке діяння передбачена відповідальність згідно ст.358 ККУ "Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів".

А вже наступного дня, 15 серпня, прикордонники цього ж КПП тих самих дітей знову не випустили з України. Уже разом з 30-річною мешканкою Чернівецької області діти таки мали дістатись Італії. Там, зі слів супроводжуючої, знаходяться батьки дівчат.

Та на заваді знову стали "ліві" доручення. Певно, сподіваючись на власну удачу чи то неуважність з боку нової зміни прикордонників, жінка й подала на контроль підроблену заяву від батьків про дозвіл на виїзд дітей за кордон. Тепер і вона нестиме відповідальність згідно ст.358 ККУ "Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів".

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
У Чернівцях студент придумав замість Калинки зробити трасу "Формули 1"
11 910
У Чернівцях змінять графіки руху тролейбусів і автобуса: що потрібно знати пасажирам
10 696
В Україні відкриють гігантський аквапарк: що буде в новому комплексі
10 656
За ігри у піску - 150 гривень: у парку Чернівців розгорівся скандал з платною пісочницею
9 402
П’ять днів без їжі та води: у Чернівцях рятувальники дістали чоловіка з колекторної ями
5 767
Останній вальс біля ЧНУ: відео випускників ліцею Чернівців підкорило мережу
5 164
У Чернівцях від завтра дорожчає вода: у водоканалі оприлюднили нові тарифи
4 829
Президент Румунії попросив Росію бити по українських містах без шкоди для румунів
4 770
На Буковині 17-річний мотоцикліст перекинувся і злетів у річку: він загинув
4 691
Блоками перекрили проїзд: мешканці садового товариства у Чернівцях залишилися без центральної дороги
4 589